Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kikészít, nem fogja...

Anyám kikészít, nem fogja fel, hogy idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezel, mint egy ovist, pedig már kinőttem a gyerekkorból, anyagi okok miatt nem tudok költözni,

naponta többször is direkt bemászkál a szobámba, gügyögő hangon beszél velem, megkértem, hogy hagyja abba, de semmi...


2013. ápr. 3. 17:04
 1/5 varter15 válasza:
Csináljúgy ilyenkor, mint ha nem is lene ott. Előbb utóbb biztosan abbahagyja.
2013. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg úgy hisztizel, mint egy dacos ovis, úgy is kezel.

Viselkedj felnőttként.

Hozzáteszem, az én anyámnak is nehéz feldolgozni, pedig már jómagam is anyuka vagyok és nem otthon élek.

Használj nagy szavakat: Anya, kérlek, tartsd tiszteletben a privát szférámat!

2013. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha azt olvastam volna, hogy anyagi okokbol még mindig gyerek vagy!
2013. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Én 36 éves vagyok, anyám még mindig úgy beszél velem néha, mint vmi hülyegyerekkel, meg társaságban is csókolgatni akarja a kezem, meg ilyenek, agyf*szt kapok néha, elég gorombán szoktam visszaszólni, mert azonnal felmegy bennem a pumpa.
2013. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
velem is ugyan ez a helyzet én már 11 éves vagyok
2014. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!