Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kompromittáló?

Miért kompromittáló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap szerettem volna kitenni uj képet a facebookra. Mert már. Majd egy éves kép van kint, na mindegy.

És megkerdeztem baratomtol, hogy szerinte ez jó - e, azt mondta hogy igen jó.

Aztán megkerdeztem hogy ki tegyem - e, azt mondta hogy ne, meghogy kinek akarok tetszeni stb... Aztán azt mondta hogy kompromittáló

Miért az szerintetek? Meg mit is jelent pontosan?

20/l



2017. okt. 9. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

A kompromittáló szó jelentése:ciki,kellemetlen,kényelmetlen,kínos,zavarba ejtő.

Fogalmam sincs miért mondta,ahhoz látni kellene a képet.

2017. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sima kép, szelfi a fejemrol.

Sal van rajtam, es pulcsi. Szoval cici sincs mitéve rajta... (amit amugyse tudnek, mert kicsi)

2017. okt. 9. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem is kellett volna megkérdezned. Ha így viselkedsz, hogy engedélyt kérsz tőle olyan dolgokban, amihez semmi köze, a fejedre nő és úgy kezel majd , mint egy senkit. A szolgája akarsz lenni?

Tedd ki , és ha baja van vele, akkor azt jelenti, nem szeret. Lényegében akkor nem önmagadért szeret, hanem azt a kis libát látja benned, akinek lehet dirigálni. Ne engedd ezt! Légy igazi nő!

2017. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj és a kontrolláló kapcsolatodból mikor akarsz kiszállni?


A barátodnak semmi köze hozzá, milyen képet teszel ki - nyilván, ha segges-melleset akkor szakíthat veled, az szíve joga, de nehogy már engedélyt kérjél egy képcserére.


Ha a párom ebbe próbálna beleszólni, elég hamar ajtón kívül találná magát :)

2017. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, hát azért nem mindegy, hogy ezt hogyan mondta, ha csak elmondta a véleményét, esetleg poénkodott, azzal semmi gond, ha konkrétan nem engedi, hogy új képet tegyél fel akkor szakíts vele.
2017. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 manó1235 ***** válasza:
55%
Szerintem féltékeny, de ha nincs kint semmid akkor nem értem az okát. Ha szép vagy szép az arcod akkor meg örüljön hogy ilyen barátnőt talált, a ,műsik meg godolom kivan rakva hogy kapcsolatban vagytok tudnak olvasni, ha nem meg elküldöd és annyi, ja meg ne ő mondja már meg mi legyen a profilképed. :D
2017. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van kint képem :) de csak 2-3,amugysem posztolok kb semmit...

Igen, kivan téve, hogy kapcsolatban vagyunk.

Azt mondta, hogy nem szeretne, ha kitennem, mert kompromittáló, meg hogy kinek akarok tetszeni... Stb, de ha akarom, tegyem.

2017. okt. 9. 10:57
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs önkritikád, csücsörítesz stb. nem kell cicinek kint lenni elég gáz tud lenni egy kép! Az még cikibb, hogy idegenektől kérdezel egy olyan képről, amit senki sem lát.
2017. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Feltekeny es ellenorizni akar.

Egyaltalan minek kerdezted meg tole? 20 eves vagy, nem 12.

Tedd ki a kepet, ha nem tetszik neki, igy jart.

2017. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom csücsörítesz rajta, mintha muszáj lenne. Mikor jönnek már rá a lányok, hogy ez szánalmas?
2017. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!