Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleségem telefonján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem telefonján kompromittáló sms-t találok, akkor az oldalon és privátba írt üzenetek szerint miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Ne kutakodj! Hogy merted elolvasni! Már kidobtalak volna, ha a telefonomat néznéd! Ha a feleség talál ilyent a férje levelei, üzenetei között, akkor bezzeg őt rögtön 50-60-an sajnálják, gonosz férje miatt! Csak én nem értem?

#család #férj #feleség #gyanús üzenetek
2014. dec. 26. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kérdezz már rá, mint itt vergődj tegnap óta. Mit foglalkozol idegenek véleményével?
2014. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igaz, nekem csak barátom van (7 éve), de mi simán belenézünk egymás telefonjába, egymás e-mailjébe, facebookjába. Nincs ilyenből probléma. Akkor lenne, ha titkolóznánk. Tudjuk egymás jelszavát. Nem kutakodás miatt, vagy kíváncsiságból, csak pl lusta elmesélni mit beszélt az anyukájával, de én kíváncsi vagyok rá, akkor facen elolvasom. :D És mondom, hogy mit kellett volna máshogy válaszolnia. De ez működik fordítva is.


Egyedül a bankszámlás kódjait nem tudjuk egymásnak, de azt is csak azért nem, mert akkor több helyre le lenne írva, nagyobb lenne az esélye, hogy elvesztjük, elhagyjuk, mert amúgy közös kasszán vagyunk.


Szerintünk ez a normális.

2014. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
tegnap volt egy ugyan ilyen kérdés csak feleség helyett férj volt ott
2014. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezz rá!


Mirt nézted meg a telefonját? Gyanakodtál valamiért a feleségedre?

2014. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Az már elég baj ha a gyanú egyáltalán fel merül hogy bele kell nézni a másik telefonjába. Bármelyik részről. Szerintem ilyet csak primitív emberek csinálnak.
2014. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Köszi a 0%-ot, de akkor is érdemes ezt is átolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Az, hogy megérdemlitek egymást, az nem biztos...

2014. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Na jó, ez már tuti kamu. Nincs olyan férfi, aki képes kiírni 3 szenvedő kérdést, ahelyett, hogy rákérdezne a feleségénél.
2014. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Eddig nem írtam a kérdéseidhez,csak csendesen olvasgattam az eseményeket..

DE már engem idegesít.. KÉRDEZZ MÁR RÁ!

2014. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hogy mennyire valós a kérdés, de azért válaszolok. Ilyeneket csak az mond, akinek nem tiszta a lelkiismerete. Engem marhára nem érdekel hogy a férjem mit csinál a telefonomon és ha az övé van közelebb, én is azt nyomkodom néha amikor unatkozom. Nincsenek titkaink egymás előtt, így nevetséges is lenne kiakadni azon hogy a másik látja a képeimet, a híváslistámat vagy bármit. Én sem kutakodom, de volt már hogy unatkozva ücsörögtem és végignéztem a férjem képeit meg amit tudtam. Nem érdekelte, mert nincs olyan amiről ne tudhatnék. Nincsenek kis titkai senkivel. :D Nekem sincsenek, így felőlem azt olvas el a telefonomon, amit akar. Ellentétes nemű ismerősökkel normális átlag beszélgetéseket intézünk, aminek felőlünk bárki tanúja lehet. Nincs titkos "mókuci" vagy "drágám" ismerőse egyőnknek sem. Anyós, munkatársak, ismerősök írnak mindkettőnknek, de mindig mondjuk a másiknak hogy kivel mi van, a munkaügyek meg annyira nem számítanak hogy belemenjünk részletesen. A férjemet sem érdekli részletesen hogy milyen receptet cserélek az ismerőseimmel és engem sem érdekel részletesebben hogy épp milyen gépekről beszélget a munkatársaival, ezért még ha látunk is ilyet, nem foglalkozunk vele pár mondatnál tovább nagy átlagban. Nem látom értelmét a titkolózásnak, amit sokan "magánszférának" neveznek. Ez csak duma. Ilyen egyszerű a dolog. Aki mást mond, az vergődik mert nem tiszta a lelkiismerete, még ha tagadja is.
2014. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Màr csomóan tanàcsolták, hogy beszèlj vele vagy hívd fel a számot ehelyett itt próbálod provokálni az embereket.
2014. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!