Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem, hogy tegezhete...

Megkérdezhetem, hogy tegezhetem-e?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt. Anyukájával nagyon jó a viszonyom, mindenről tudok vele beszélgetni, párom is mondja h nagyon szeret az anyukája, lehet h már mondta de nem akarok beégni meg lehet már ilyenkor kérdezni a tegezést?
2010. máj. 28. 22:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan. Ebben semmi bunkó sincs, az lenne a bunkó, ha csak úgy letegeznéd :)
2010. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen az anyuka. Biztonságosabb megvárni, míg felajánlja, de óvatosan meg lehet kérdezni. Azért mondom ezt, mert az én páromnak az apukája mondta, hogy tegezzem őket (így, többes számban) és aztán az anyukája meg letámadott érte.
2010. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szerintem, ha már nem vagy tini, inkább ne kérdezd. szerintem ezt neki kéne felajánlani, hiszen ő az idősebb. ha neki kényelmesebb lenne a tegezés, úgyis felajánlja, ha pedig te kérdezel rá, lehet kellemetlenül esne neki, pláne, ha eddig eszébe sem jutott.

33N

2010. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem mondta csak nem vagyok benne biztos, annyi dolog történt, meg esemény, nem emlékszem :S
2010. máj. 28. 22:57
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor a párod kérdezze meg anyukájától, hogy mondott-e ilyet. Ha nem, akkor mindenképpen várd meg, hogy Ő ajánlja fel, Te semmiképpen ne javasold. Az erre vonatkozó etikettet illik betartani.
2010. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A párom??

Ahhoz ismerni kénne:D

Ő ilyenekre nem figyel, édes de de csak arra emlékszik ami a szájába van rágva:D

2010. máj. 28. 23:01
 7/24 anonim ***** válasza:

ha zavarja, és említette már, úgyis mégegyszer megemlíti. várd ki.

vagy ha nagyon nem bírod, és nagyon szeretnéd tegezni, akkor véletlenül egyszer tegezd le, kérj rögtön bocsánatot, és javítsd ki magad. na, ha akkor sem ajánlja fel, akkor maradj a magázódásnál.

2010. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beszélgetés közben véletlenül (persze direkt) letegeznéd, aztán gyorsan elnézést kérnél, hogy "jajj, ne tessék haragudni a tegezésért".. :) És akkor mindjárt megtudod, mit mond rá: Vagy azt hogy "óó, tegezz csak nyugodtan", vagy azt, hogy "semmi baj, nem haragszom" .Én igy szoktam csinálni, ha nem vagyok biztos a dolgomban. Eddig mindig bevált :)
2010. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ,hogy hány éves.Illetve,hogy te mennyi vagy.
2010. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
pl.ha te 20 vagy az anyja meg mondjuk 42 körül akkor simán tegezheted meglátásom szerint.
2010. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!