Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki a...

Hány éves kortól ciki a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert 21 éves vagyok, és ezen az oldalon már kaptam olyan beszólást, hogy mekkora lúzer vagyok, hogy még a szüleimmel lakok, és hogy miért nem állok már ennyi idősen a saját lábamra, és költözök egyedül egy albérletbe.


Szóval szerintetek hány éves korig okés, ha valaki a szüleivel él?


2010. máj. 30. 12:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

szia!

Lány vagy vagy fiú?

Én 23 évesen jöttem el,akkor 2 éves volt a kislányom.lánynak sztem nem ciki otthon lakni,fiúnál attól függ hogy milyen életet él,egy párkapcsiban rosszabb ha a szülökhöz kell alkalmazkodni.

2010. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

az én haverom 20 éves és ő is a szülőkkel lakik.

igaz most végez a suliba , de akkor is ott lakik.

2010. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
27%
Én úgy gondolom hogy érettségi után azon kéne törni az embereknek a fejét hogy mikor repülnek ki, nem azon hogy mennyire húzzák le a szüleiket az élősködéssel.
2010. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. máj. 30. 12:45
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem soha nem "ciki" a szülőkkel lakni.

Az én fiaim 21 és 24 évesek. Még mindkettő tanul, miből élnének meg albérletben?

4 szobás házunk van, úgy épültünk, hogy legyen külön szobájuk, most egy albérlet mennyivel jobb?

Majd ha megnősülnek, külön család lesznek, és el tudják tartani magukat, akkor menjenek!

2010. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Véleményem szerint pedig amíg tanulsz, addig teljesen rendben van, ha már dolgozol, és nem tudsz, mert nagyon kevesen tudnak egyből elköltözni, de adsz haza a fizetésedből a rezsibe, a kajába, akkor is oké. Nyilván gyerekkel már nem a szülőknél kéne lakni.
2010. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
21 éves lány vagyok, szeptember óta dolgozom, de még otthon élek. Nyitottam egy lakáselőtakarékossági számlát, amire havonta fix összeget utalok, hogy előbb-utóbb legyen saját lakásom is. Amíg nincs tartós párkapcsolatom nem szeretnék albérletbe menni, mivel egyedül nem tudnám fenttartani.
2010. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

25 fölött azért már illik elköltözni. pláne ha van párod, mert a szülőknek is elég kellemetlen, hogy ennyi idősen még ott laksz, és kerülgetni kell titeket.

pont ezért, ha lesz gyerekem, már a születésétől fogva félre fogok neki tenni, hogyha menni akar, akkor ne albérletben, hanem saját lakásban élhessen.

2010. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
24-25 éves kortól, amikor befejezted az egyetemet, utána ciki
2010. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 25 felett "ciki" már otthon lakni. Főleg egy férfinak. Persze ez sok mindentől függ, hogy párkapcsolatban élsz e az mennyire komoly, otthon van e külön helyed. Ha még tanulsz akkor okés viszont ha már melózol szerintem pár hónap után egy barátnővel vagy baráttal össze lehet költözni valahol.
2010. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!