Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék abban az estben,...

Mit tehetnék abban az estben, ha a külön élő 13-éves gyermekem anyukája, eladta az általam vásárolt játék konzolt minden tartozékával játékokkal amit közel 100 ezer volt? Van e valami esélyem rá hogy vissza követeljem valahogy, papírjai nálam vannak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
eladta a gyerek játékát????? perelheted, de nem éri meg :s
2010. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez hihetetlen! Nagyon sajnálom.


Szerintem nem tehetsz semmit. Hogyan tudod bebizonyítani, hogy tényleg a gyerknek adtad, vagy hogy ő tényleg eladta?

Szerintem nagyon macerás lenne.


Meghát őszintén, sz.arnának rád. Apumtól 250 000 gépet loptak el, meglett a tettes. Szegény nem tudja megfizetni a kárt, és el is van inézve. Szemeteknek áll a világ!


Soha nem értettem, válás után hogy utálhatja valik a másikat annyira, hogy a gyereknek is képes "ártani", csakhogy a volt párjának keresztbe tegyen.


Ha nálad is szokott lenni a gyerek, inkább nálad legyenek az értékesebb dolgok, majd ott játszik vele.

2010. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs: 250 000 ft-os gépet :-)
2010. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fizetsz gyermektartást.Esetleg próbáld megbeszélni vele, hogy még meg nem térül a játék ára, nem fizetsz neki gyerektartását. Ha nem akar belemenni, mondd, hogy feljelented, bepereled... Persze nem valami jó megoldás, de legalább legközelebb meggondolja...
2010. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valami bizonyíték arra, hogy eladta? Mert akkor igenis követelheted az ajándék árát, mivel te azt nem az anyukának, hanem a gyereknek vetted. Vagy, amit az előző válaszoló írt, számíttasd be a gyerektartásba. A gyerek mit szólt hozzá?
2010. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kissrác :( - márcsak miatta se csinálj nagy balhét ! - és mondjuk nem tudjuk, hogy miért adta el az Anyuka - gonoszságból, vagy mert pl. nem tudta a számlákat fizetni? - persze akkor sem ez a megoldás, csak más megítélés alá esik...

Tényleg annyit tehetsz, hogy nálad tartod az érétkesebb dolgokat - bár az meg olyan mintha nem az övé lene...passz!

Én is elvált szülők gyereke vagyok, de ilyen sosem fordúlt elő!

27/L

2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!