Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya lehet az a nő,...

Milyen anya lehet az a nő, aki ideje nagy részét egy internetes játék mellett tölti?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, most nem olyan választ írok, mint amire gondoltál, de ez is egy vélemény :) Ismerek egy olyan családot, ahol apuka-anyuka-gyerekek, mindenki játszik egy MMORPG-vel. Elég jól nyomják, apuka pl. melóhelyről is, vagy pl. onnan tudják h hazaérkezett a gyerek a suliból h belogol a játékba :D

Hát... veszekedések nincsenek náluk, sőt. Valahogy emiatt, mert van egy közös érdeklődési kör, beszédtéma, egész közeli a kapcsolat a gyerekek és a szülők között. Nincs verekedés, nem alkoholisták, stb. Nem azt mondom, nem egy tipikus családmodell, de bizony sokkal-sokkal rosszabb családok is bőven vannak.

2010. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Függő.
2010. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert egy ilyen játék oldalán egy ilyen anyuka kioktatta az egyik játékost, hogy töltsön több időt a játékkal, aki viszont ezt nem teheti meg, mert dolgozik és tanul egyszerre.
2010. febr. 5. 23:50
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Minden közös elfoglaltságnak családösszetartó ereje van, hogy ezek az elfoglaltságok az egyénre nézve milyen hátrányt jelentenek az megint más dolog. De a kérdésben az szerepel hogy milyen anya lehet az, aki ideje nagy részét internetes játék mellett tölti szóval a válasz:


Nagyon jó! Közös elfoglaltsága van a gyerekével, ezáltal sokkal közelebb van hozzá, sokkal jobb a viszonyuk, egy ilyen anyukának a gyereke sokkal hamarabb fordul hozzá tanácsért, vagy egy probléma megoldásáért.

2010. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a család többi tagja játszik-e náluk.
2010. febr. 5. 23:58
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak ő játszik az más, akkor csapnivaló anya, beteges függő, pszichológust neki! xD
2010. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Értelmes anya valós kapcsolatokra buzdítja a gyerekét, nem pedig arra, hogy elmerüljön az internet álvalóságában.
2010. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Első vok

Nana! Én az Internet "álvalóságának" köszönhetek lengyel, orosz és horvát haverokat :) Enélkül valszeg sose jutok el Lengyelországba, ahogy a lengyel haverok se valószínű, hogy jöttek volna ide :)

2010. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

"Értelmes anya valós kapcsolatokra buzdítja a gyerekét, nem pedig arra, hogy elmerüljön az internet álvalóságában."


Ezzel nem értek egyet, egyáltalán. Főleg mivel internetről van szó, ahol az ember ugyan virtuális környezetben, de _valós_ embereket ismer meg!

2010. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
00:04 vagyok: én meg a legjobb barátomat és egyben esküvői tanúmat köszönhetem az internetnek, meg az angoltudásomat. De azért nqgy különbség van aközött, hogy valaki elmerül egy hamis valóságban (pl Second Life), vagy felhasználja az internetet a való életben (pl Skype).
2010. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!