Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha combfixes harisnyában...

Ha combfixes harisnyában megyek (férfi) nőgyógyászhoz, akkor levegyem azt a vizsgálathoz vagy maradhat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hozzáfér tőle a nemi szervedhez, persze hogy maradhat.
2010. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Maradhat, de ne sértődj meg, azt fogja hinni, hogy mélyebb érzéseket táplálsz iránta. Nem divatolni szoktak odamenni, előtte otthon megfürdenek a nők, tehát még azt sem lehet mondani, hogy máshonnan jött. Félő, hogy rosszat gondol rólad.
2010. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs utolsó de egy combfix mindennapi viselet lehet. Nem mindenki szereti a harisnyát. Az orvosnak nem dolga gondolni valamit.
2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondol rólad semmit, én mindig tűsarkúban megyek, szoknyában és combfixben és kizárólag a bugyimat veszem le, még a cipőt sem. Inkább érzem magam ribisnek, mint egy kiszolgáltatott kis mezitlábas hosszú pólós bénának.
2010. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy lehet, de nem megszokott mindennapi viselet. Ráadásul a kérdező kihangsúlyozta, hogy férfi a nőgyógyásza, ami a levétel szempontjából, valamint a vizsgálat szempontjából teljesen irreleváns. Ha nőhöz menne nem venné le?

Én nem bántani akarom, távol álljon tőlem, de én is furákat gondolnék, ha valaki egy alapvetően kellemetlen vizsgálatra combfixben érkezne. Nem mondanám meg neki, mert alapból nem mondunk ilyet betegnek, de a saját véleményem magamban meglenne.

2010. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! Egyébként miért béna az, aki mezítláb és pólóban van? Most őszintén, mivel vagy jobb attól, hogy "ribisen" mész? Az intim területeidet nézi az orvos, nem fog attól másképp vizsgálni, hogy nem pólóban mész. Neki van egy feladata, ha meztelen mész akkor sem fog jobban megvizsgálni...
2010. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is combfixben megyek, mert így nem kell bajlódni a harisnyával és utána mezítláb feküdni fel a vizsgálószékbe.
2010. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Melegben inkább combfixet veszek fel mint harisnyanadrágot. A lábszáram meg nem is a legszebb, nem szívesen mutogatom.
2010. máj. 31. 21:37
 9/18 A kérdező kommentje:
21:53-ös talán orvos vagy?
2010. máj. 31. 21:40
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Orvos előtt szégyelled a lábszárad? Ugyanmár...látnád az én combjaimat, na az a nem mindegy :) Eszem ágában sem volt szégyellni a nőgyógyász előtt, pedig ráadásul ismerős is :) Nincs mit szégyellned, figyelj tényleg nem azt fogják nézni, hogy mibe öltözöl. Egyébként tetszik az orvos? (Sok nő szerelmes a nőgyógyászába, meg a fogorvosba szoktak általában, fogalmam sincs miért, a pszichológia biztos tud rá ezer magyarázatot, én nem :) )
2010. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!