Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor költözne össze a...

Ki mikor költözne össze a párjával?

Figyelt kérdés
Május óta vagyunk együtt. Ő 32 én 22. Van saját házam. Ő a szüleivel és a tesojával él. Egy faluban lakunk nem is messze egymástól. De ő kint dolgozik külföldön. Szoktam neki mondogatni hogy költözzünk össze, ő erre mindig azt mondja hogy hiszen mindig amikor itthon van itt alszik nálam. Én vagyok az első ilyen komolyabb barátnője akit be is mutatott úgymond mindenkinek aki neki fontos. Azt érzem hogy ő nem akar össze költözni.
2017. nov. 26. 15:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
42%
Én 2 év után költöznék valakivel össze, mert igen most összejártok és minden jó, viszont amikor összeköltözik az ember, akkor ismeri meg igazán a másikat és ha túl hamar költöztök össze, valószínűleg hamar szakítás lesz a vége.
2017. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem 2 év butaság. Az nagyon hosszú idő. Én azt mondanám, hogy fél év járás után már simán lehet, de 1 év után már azért jó ha együtt tud lakni az ember a párjával.


28/F

2017. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljességgel egyén- és helyzetfüggő.

Ha ő nem akarja, akkor nyilván nem - de ez jelentheti azt is, hogy soha nem akarja: vagy egyszerűen nem akar "felnőni" és elköltözni anyutól, vagy csak veled nem akar elköteleződni:( Egyik lehetőség sem túl rózsás:(

2017. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi 3 hónap után összeköltözünk, mert neki felmondták az albérletét, így hozzám költözött, nem akart a szüleihez. 3 éve vagyunk együtt.

De ha ő még nem akar, akkor ne erőltesd.

2017. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi 2 és fél év után költöztünk össze. Ennyi idő alatt értünk meg rá. 26/N
2017. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon egyénfüggő, helyzetfüggő, mindenfüggő.

A te párod egyértelműen nem akar hozzád költözni, ki kellene derítened, hogy miért. Ezt csak tőle tudhatod meg.

2017. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után költöztünk össze.
2017. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 év után, akkor töltötte be a párom a 18-at:)
2017. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ebben én is egyetértek, lakva ismeri meg egymást az ember, még most derüljön ki ha egymás idegeire mentek és nem tudtok együtt élni. Viszont írod, hogy külföldön dolgozik, amikor itthon van akkor mindig nálad alszik. Ebben az esetben én nem érzem, hogy ki akarna térni előled. Ha mégis így lenne azért még megértető ő is, fél év nem sok idő, 22 évesen nem vagy még semmivel elkésve. (megjegyzem másfél év után költöztem össze a barátommal az egyetem alatt, de kicsit megbántam, úgy érzem fiatal vagyok és nem kell még ennyire elköteleződnöm. Nyilván nem szakítani akarok, de ha hosszútávra tervezek, akkor még nagyon sokáig együtt élünk majd a közös lakásunkban, kár volt ennyire elsietni.)
2017. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után költöztünk össze, azaz én költöztem oda hozzá hivatalosan is, mert a most már férjemnek akkor már volt lakása. De gyakorlatilag 2-3 hét után a kezembe nyomott egy kulcsot, hogy bármikor mehetek hozzá ha gondolom, nem kell bejelentkeznem, előbb is mehetek, hiába nincs még otthon pl. De csak akkor mentem ha ő kifejezetten megkért rá, például ha szólt, hogy este 7-kor ér haza, de menjek előbb, mert jól esne neki ha már otthon várnám mire hazaér stb. Vagy ha elment dolgozni és én még aludtam, vagy tusoltam mielőtt elmentem Tőle, hogy be tudjak zárkózni. Szerintem lehet, hogy a párod azért sem akar hozzád költözni még, mert csak hétvégente van itthon, és úgymond "feleslegesnek" érzi. Mik a tervei a jövőre nézve? meddig szeretne kint dolgozni? Nem lehet, hogy meg szeretné várni, hogy végleg itthon dolgozzon és majd utána? Lehet, hogy a rezsivel kapcsolatban vannak aggodalmai, hogy adna is bele, de nem is, mivel tényleg 2-3 napot lenne Nálad.
2017. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!