Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok anyukát...

Milyen a kapcsolatotok anyukátok/apukátok új párjával?

Figyelt kérdés

Ha elváltak a szüleitek, és továbbléptek egy új kapcsolatba, az rátok milyen hatással van/volt? Minden történet érdekelne.

Köszönöm :)


2017. máj. 15. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szar, mert totál féltékeny rám és utál.

Mellesleg mindenkinek szeret parancsolgatni, nekem is akart volna, de én nem "hódoltam be" neki (apát totál kifordította, egy merev, undok férfi lett a korábbi viccelődős helyett), így folyamat megalázás, leszólás, mindenbe - az élő fába is - belekötött, bármit csináltam.


Anorexiás-bulimiás-szorongó lettem, öngyilkosségi gondolatokkal. Kicsit tett tönkre mindenhogyan.


5 éve elköltöztem, azóta maximum szia-szia és ennyi, de az elmúlt másfél évben nem is láttam, hálisten, és nem szeretném az esküvőmön sem látni.

Épp elég volt az a jópár év, míg együtt kellett élnünk.


28n

2017. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

A gyerekeim sajnos nem hajlandóak menni az apjukhoz, ha ott van az új párja. Igaz, a nő is kijelentette, hogy nem csipi a gyerekeimet, ezt megüzente az apukán keresztül a gyerekeknek (?!!).

Az én párommal nagyon jól kijönnek, nagyon nagy szerencse, pedig a lányomról sosem gondoltam volna, hogy kamaszként képes lesz beengedni vkit a kis életébe.

2017. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk fordított a helyzet, édesapám párját könnyebben elfogadtuk, mint anyuét, és nem tudom ennek mi az oka.. Ketten vagyunk lánytesók, anyuval élünk.
2017. máj. 15. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én apukám meghalt 9 éve anyumnak új párja van kinemálhatom de szerencsére nem velük élek hanem a saját lábamon.
2017. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyam csavoja ram akarta hivni a rendoroket mert mertem azt mondani hogy az hogy en a sajat anyammal mit beszelek az az en dolgom...szoval mi imadjuk egymast 😂😂😂😂
2017. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!