Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmennél a nagymamád...

Te elmennél a nagymamád temetésére ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szülei elváltak. Az apja és az apja családtagjai nem látogatták. Sosem köszöntötték fel semmilyen ünnepnapokon, nem vettek Neki semmit és üdvözlőlapot sem küldtek. Az apai nagymamája nemrég halt meg. Most azon gondolkodik, hogy elmenjen-e a temetésre. Azt mondtam Neki, hogy én biztos nem mennék el.
2017. dec. 14. 07:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Mikor váltak el? A barátnöd kereste öket? Ö felköszöntötte a nagymamát? Írt neki üdvözlölapot?
2017. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan, #11! A gyerek is irhat.
2017. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Mindenképp elmennék...az egyetlen lejetőség a búcsúra
2017. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen, elmennék.
2017. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Elmennék.
2017. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha egyáltalán semmilyen kapcsolatban nem volt vele akkor én nem mennék, idegenek temetésére sem szoktam elmenni (és attól, mert valakik rokonok még sajnos lehetnek egymásnak idegenek).


Mi sem tartjuk apai ággal a kapcsolatot apum halála óta és egy csomó rokonunk van a faluban, akiket nem is ismerünk vagy azt sem tudjuk, hogy rokon, az ő temetésükre sem mennék el, mert nem sok közünk volt egymáshoz. Nagyapámmal sem tartjuk a kapcsolatot már évek óta, ha megtudnám, hogy meghalt nem mennék el. Én 14 éves koromig nagyon jóban voltam a nagyapámmal, nagyon szerettük gyerekként, de én azt az embert, akit szerettem a személyében már meggyászoltam. Ez az ember már nem az én papám. Képmutatás lenne részemről olyan ember temetésére menni, aki életében sem érdekelt, de mindenki maga érzi, hogy mi lenne neki jó.

2017. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem mennék.
2017. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha semmi kapcsolata nem lenne az apai ággal, arról se tudna, hogy meghalt ott valaki. Ezek szerint mégis csak lesegetik egymást. Ha tényleg ezen agyal, hogy menjen-e, hát akkor menjen... Ha abszolút tudna tenni a nagyanyja halálára, akkor eleve nem agyalna azon az elmenésen egy percig sem.
2017. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%

" nem vettek Neki semmit és üdvözlőlapot sem küldtek. "


Kérdező!

Te pl. mikor küldtél utoljára üdvözlőlapot??

Mert mifelénk a postás már évek óta nem hozza ki az e-maileket.

2017. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
Mit keresnék én egy ismeretlen ember temetésén akivel SEMMILYEN kapcsolatom nem volt?
2017. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!