Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egy gyerek szempontj...

Szerinted egy gyerek szempontjából családtagnak tekinthető az olyan "szülő", aki nem látogatja meg és nem is vesz neki sose semmit?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak formális értelemben. A gyerek úgysem fog hozzá kötődni.
2017. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sem családtag, ha nem látogatja, de minden sza.rt megvesz neki.
2017. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
én rendszeresen vettem mindenfélét a nem gyerekemnek, családtag se voltam, mégis nagy ívben leszrt, remek nevelési előzményeknek köszönhetően. Nem kérek ilyenből többet, az biztos.
2017. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól papíron ugyanúgy az apja marad.

Az már más, hogy a gyermek mit érez.

2017. dec. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Egy gyerek meg nem ertheti, hogy a felnottek mit es miert tesznek. Majd ha nagyobb leszel, leulhetsz ezzel a "szulovel" es megkerdezheted a tortenesekrol.


"nem is vesz neki sose semmit" ... ez egyaltalan nem minosit senkit, ismerni kellene a korulmenyeket.


"aki nem látogatja meg" ... ennek is millio oka lehet (felmerul a kerdes: es a gyerek miert nem latogatja meg ezt a szulot?)


Szoval szerintem ne duzzogj (biztos rossz az ilyen helyzet), kerdezd meg ezt a szulot, hogy miert ilyen!?

2017. dec. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem látogatja meg" ... ennek is millio oka lehet (felmerul a kerdes: es a gyerek miert nem latogatja meg ezt a szulot?) ''

Biztos nyomos oka van. Általában az ilyen ''szülő'' lese szrja a gyerekét ,agresziv ,alkoholista és még lehet sorolni.

Sztm aki neveli .foglalkozik vele azt lehet szülőnek nevezni. Nem azt aki megcsinálta vagy megszülte.

Pl a lányom ,ha nagy lesz miért is akarná majd látogatni az ''apját'' ,aki edig is leszrta. Oké ,megismerné ,elis vinném hozzá. De sztm több esze lenne ,föleg a látogatás után és nem érdekelné az apja ,akit nem is ismert.

A párom meg imádja ,mindent megad neki.

2017. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!