Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 barátnőm akit már...

Van 1 barátnőm akit már régebb óta ismertem, nehen engedi magához az embereket, de ha közel is engedi magához, teljesen más, olyan vidám stb. (? )

Figyelt kérdés
észre vettem a ruházatán hogy márkás, meg minden héten más cuccokba jár.. és többen megkérdezték hogy gazdagok vagytok-e ő csak mosolygot és nem mondott semmit, engem csak 1 év után hívott meg magához, egyáltalán nem dicskedet, szép házuk van , szép család.. és megkérdeztem tőle hogy miért szégyeli hogy gazadagok, azt mondta hogy könnyebb ismerkedni, és kitudja szűrni a dolgokat.! Valaki vett már hasolnó dolgokat észre? hogy valaki aki gazdag az nem villog?
2010. jún. 2. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is van hasonló ismerősöm. Ő is már megjárta olyan emberekkel, akik beszólogattak neki, csak mert sokkal jobban élnek az átlagnál. Amúgy meg tlejesen normális, hétköznapi emberke.
2010. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyen,mint hogy kérkedjen a gazdagságukkal!A nagyképű embereket sokan ki nem állhatják,ő legalább megtanult visszafogott maradni.Amúgy igen,vannak olyanok,akiket úgy nevelnek,hogy nem az a legnagyobb érték az életben,amivel anyagilag rendelkeznek.Másrészt nincs is szükségük az utálkozó megjegyzésekre,vagy az érdekbarátokra.
2010. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
unokatestvéreim pont ilyenek. hodály nagy ház, autó minden kölöknek... cégek stb... mind azt mondja, h apjuké a kocsiXD ismerősök meg úgyis tudják... mindketten megszívták már hozományvadász fiúkkal/lányokkal. sokszor jobb, ha nem tudják. az embereket meg sokszor nem érdekli, hogy a szerencse nem elég, kemény munka áll a hátterében a hatalmas vagyonnak.
2010. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban teszi,ha nem villog azzal,hogy gazdag,mert a gazdagokat általában a "barátaik" kihasználják.A barátságot meg nem pénzzel kell megvenni,hanem odafigyeléssel,törődéssel.:D
2010. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!