Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki külföldön él, szintén...

Aki külföldön él, szintén hiányzik neki?

Figyelt kérdés

Arra a tipikus családi összejövetelre gondolok, barátokkal. Annyira rossz látni a képeken, amikor a család, barátokka 20-30 fő együtt vannak otthon.

Úgy hiányzik ez a közösség. És itt nem tudom megteremteni.

Csak ezért hazaköltözzem?


2017. dec. 17. 22:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nagyon nem hiányzik.
2017. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsit nekem is hiànyzik, de letudom azzal, hogy az a korszak eltelt. Más vilàgit élünk..
2017. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Az se mormalis akinek magyarorszagbol hianyzik valami.
2017. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%

Erre lehet azt mondani: nem minden a pénz.

Én ezért sem fogok soha külföldre költözni. 1. Itt is el lehet érni magas fizetést. 2. A család, barátok nem megvehető, ez pótolhatatlan.

2017. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Nekem hiányzik. Évente szoktam hazajárni, úgymond nyaralgatni az egyik szülőmhöz, mivel ő még itt él. Amint lediplomázom, szeretnék énis visszaköltözni, legfőképp azért mert lett egy crush-om... Meg ugye a család/barátok többi része. Nehéz az élet 😅
2017. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hianyzik. Amugy sincs nagy csaladom.

Itt kint a feleségemnek viszont nagy családja van es nagyon rendesek.

2017. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk ilyen sosem volt, míg otthon laktam. Eleve nagyon kicsi a családom, apám, tesóm (aki most már családos), és nagybátyám.

A barátaimat meg nem is hívtam meg soha otthonra. Ebben az is közrejátszott, hogy apáméktól viszonylag messze költöztem, és az új városban, Budapesten lettek új barátaim. De amúgy se hívtam volna el a barátokat "otthonra." Ciki lett volna sok szempontból.


Nekem mostanában itt külföldön a déli harangszó hiányzik. Azt olyan jó volt hallgatni.

2017. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Ne.
2017. dec. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
Nekem hianyzik. Nem konkretan a nagy csaladi osszejovetel, hanem inkabb Budapest, meg sok aprosag, meg persze a kozvetlen csaladtagok kozul par. En hazakoltozom es nem 1-2 evet voltam kulfoldon, hanem eleg sokat.
2017. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Persze, költözz haza, ez az alapja egy egész életnek, a családi fotó meg a haverok. Okos vagy.
2017. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!