Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy konkrét élelmiszer...

Van egy konkrét élelmiszer ami évtizedek óta bizonyít külföldön, de a magyar piacról hiányzik és az üzlethálózatok új termékként bevezethetnék. Szeretnék kapni valami értéket cserébe. Van valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Én lennék a legelső aki rendszeresen vásárolná ezt a terméket. Szerintem tuti siker. De mindenképpen több eséllyel indul, mint egy új termék kifejlesztése, bevezetése stb. Viszont én is szeretnék valamit kapni az információért cserébe. Csak nem tudom, hogy ezt hogyan tálaljam, hogy tényleg ne röhögjenek ki. Talán csapatban valakivel vagy céggel akinek van neve, referenciája van. Van valakinek ötlete?

2016. jún. 25. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát. Vágj bele az importba, vagy nem nagyon fogsz érte semmit kapni, egy ilyen ötletet max ellop valaki :)


Btw, ha annyira jó cucc lenne már árulnák itthon is.

2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem éri meg importálni, olcsó cikkről van szó. Btw közhelyeket meg meghagyom a veszteseknek
2016. jún. 25. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ebből pénzt csinálni csak úgy lehet ha te importalod.
2016. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Jah, mert a győztesek a GYK-n kérdezgetik, hogy "jaj, hogyan tudnék pénzt csinálni abból, hogy eszembe jutott valami, de belevágni nem akarok, mert hülye vagyok hozzá, pénzem sincs rá"
2016. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"Nem éri meg importálni, olcsó cikkről van szó"


Hát akkor talán az üzletláncok is ezért nem importálják... Mert nem éri meg nekik...

2016. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Olcsó cikket miért nem éri még importálni?
2016. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
De ha nem éri meg importálni, akkor miért tennék ezt mégis?
2016. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Privátban kértem infót, ez a lényeg:

MLM-ben ellehet adni 1000X-es árban és úgy megéri :)


Köszi kihagyom!

2016. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor kérdező rajta: váltsd ki a vállalkozóit, szerezz kizárólagos forgalmazói jogot és add el!

Ha annyira jó, úgyis megveszik.

2016. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4/9 fején találtad a szöget. A győztes még akkor is kérdez ha konkrét megoldásai vannak. És hülye kérdéseket is feltesznek néha.
2016. jún. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!