Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok mert elvárom...

Önző vagyok mert elvárom anyámtól, hogy Ő is felköszöntsön?

Figyelt kérdés

Nem lakom már nála mert elküldött, azóta az utcán sem köszön vissza, facerol letiltott... Küldött csokit karácsony alkalmából de azt lesz..ja mi van velem merre lakom stb...amikor elmentem hozzá és megkerdeznem hogy van akkor sem érdeklődött felőlem... Kaptam csokit de nekem nem csoki kell, figyelem, törődés, anya..

Írtam felköszöntő smst, de szerintem ő is küldhetne..

Önző vagyok hogy ezt "kötelességènek tartom?


2017. dec. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kötelezőnek éppen nem nevezhető de ha elküldött és teljesen szinte tojik rád akkor ezt te hiába várod el nem fogod megkapni.
2017. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen miért szul a gyerek nem pluss ha negunom kidobom.
2017. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nyers leszek, nem önző, hanem hülye vagy, hogy vársz valamit tőle, mikor nem kiváncsi rád
2017. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 whiteno válasza:
Dehogy vagy onzo,csak ne varj el senkitol semmit mert lehet csalodni fogsz😯😂azon valtoztatni hogy hogyan viselkedjen nem nagyon tudsz,anyudnak kell valtoznia mentalisan..nem is biztos hogy veled van baja csak igy magaba fordul😯😂maskor oleld at es nezd meg mi sulne ki abbol😅
2017. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!