Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Én már letettem valamit az...

"Én már letettem valamit az asztalra", miért hivatkoznak 16 évesek ilyenekre?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de a facebookon egyre több ilyen nagyképű bejegyzést láttam, nem csak ismerőseim között, hanem kommentben is. "én már letettem valamit az asztalra" meg a mindenféle magyar rap zenekarok idézettel, hogy ők nem a tv segítségével lettek sztárok meg hasonlók. Miért írkál ki iylet valaki, akiről tudni lehet, hogy egy gyárban a szalag mellett gürcöl reggeltől estig? Ezt olyan embertől is láttam, aki 8 általánossal meg 3 év be nem fejezett szakmunkással írta ki ezt, de már két gyereke van. Oké, egy gyereket JÓL felnevelni felelősség és teljesítmény, de gyakorlatialg a nagy semmire vállalta be,s szerintem ez nem a "letettem az asztalra valamit" kategória, mert ezt minden nő meg tudja csinálni.

2018. jan. 5. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Komplexusuk van. A legtöbb azt hiszi, hogy ha gyereket csinál, akkor már valaki. Pedig azt még a hülye is tud. :D Az tett le valamit az asztalra, aki minimum külön él a szülői háztól és fenn tudja tartani önmagát. Esetleg otthon, de ugyan úgy önellátó. Na, ez az a kategória, aki már mondhatja.
2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

A szürke ember is érezni akarja magát valakinek, és ettől vár elismerést.

Feketék zenéjén nőttem fel, amikor 8-10 éves voltam 50 Cent már akkor dollár milliomos volt, hiába ült éveket börtönben, többször megakarták ölni, csak hogy ismert személyt említsek.


Ha akartam se tudtam volna követni őt, mert eleve a bűnözésbe született, mégis egyik példaképem sokuk közül a mai napig, és azt hiszem örökké.


Tudni kell különbséget tenni és valósan látni a dolgokat, butaság egy híres személyhez mérnie magát egy átlag dolgozónak, ezt el kell fogadni, mégsem látják be sokan.

25F

2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ketseg2017 ***** válasza:
92%

Nagyon kiváncsi lennék hogy mi is az a valami amit már egy fiatal 16 évesen letett? :D

Én itt állok 22 évesen, és hiába tettem le az asztalra dolgokat, nem verem nagy dobra...

2018. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

16 évesen letette a szakmai vizsgát:)

Ilyen emberekkel nem kell foglalkozni

2018. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

16 évesen jött a hobbim. Akkor vettem meg az első kamerámat. Azóta ez a kamera a vitrinben áll, mert ez hozta az első százezreket, és ez hozta a filmes fősulit. 😁 most 29 évesen készül az első komoly filmem. 😊 tehát 16 évesen letettem az asztalra az alapokat, mellé 1 pohár vizet.

Nézőpont kérdése.

2018. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Végül is letett. Ki tudja törölni a fenekét meg jár iskolába. A tankönyvet le tudja tenni az asztalra.
2018. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen mondjuk nyelvvizsgázni min. középfokon már LEHET ez a kategória. Nem azt mondom, hogy nagy durranás, de a "szépen haladok" kategória. Persze, egy csomó ellenpélda is van.
2018. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy nem igazán ért el semmit, de azért ezt nem nagyon vallja be magának az ember. A saját facebook oldaladon te vagy a főszereplő, a szupersztár, csak likeokat kaphatsz, dislikeot vagy negatívumot nem igazán. Ha valakinek tetszik a posztod, az likeolja, akinek nem tetszik az meg görget tovább. Lehet, hogy csak hallgatott az illető valami proli mr busta vagy mittudomén milyen számot, és megtetszett belőle neki egy sor, mert azt az érzést keltette benne, hogy nála nagyobb prolik is lehetnek szupersztárok, ezért kiposztolta, ezzel kompenzálva, hogy 3 műszakban kell dolgoznia a gyárban.
2018. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig megdöbbenek milyen fiatalok vannak . Én sem vagyok sokkal idősebb de ez nálam.sosem volt divat . Nekem anyukám mindig azt mondta kezdetben erre ,hogy akkor tettél le valamit az asztalra ha az érettségid megvan (ez természetesen mindig tovább és tovább ment :D ) . Mikor megkaptam az érettségim az volt az első dolgom,hogy haza mentem letettem az asztalra a család előtt majd közöltem ,letettem valamit az asztalra . Azota már rég külön élek ,párom van akivel most várjuk az első babánkat mégsem posztolok ilyet :D
2018. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
#5 te valami nagyon kemény jutuber lehetsz. :)
2018. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!