Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan házastárssal aki szórja a pénzt? 0.33 as kólát naponta 2x vagy a mekiből minden nap burger v. Meki menü chipsek, csokik naponta . Kb. Napi 2000 ftot elcsesz ilyenekre van hogy 3.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 21:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

MIELÖTT házastás lett, nem volt ilyen!?!?!?


Mert szerintem okosabb lett volna nem összeházasodni vele.


Most vagy megbeszéled vele, vagy külön kasszára mentek, vagy megszokod, vagy elválsz töle.

2013. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%

Most ha meg is keresi a rávalót, akkor semmit. Miért akarsz ezzel kezdeni valamit? Vagy ez miért zavar téged? Mi nem eszünk a mekiben mert egészségtelen, meg kólát sem iszunk mert az is egészségtelen. Általában itthon sütünk, azt esszük. Fényévente egyszer megyünk mekibe, haverokkal ha ép úgy adódik (városnéző túra stb.)

Az ő fogyasztása drasztikus mértékben viszi mínuszba a családi kasszát?

2013. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
12%
Tudataban van annak, hogy szorja a penzt? Beszeltetek errol? Arrol, hogy ez nem jo? Ha igen, akkor felnott emberkent kell legyen feleoosegtudata... Probald meg ovatosan iranyitani a penzmozgast, ha megoldhato... En mindig keszitek a paromnak kajcsit, hogy ne koltson penzt.
2013. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
ép = épp
2013. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő fizeti, nem szólnék bele, ő keresi meg az àràt!
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%

Második vagyok.

Valaki itt említette az otthoni kaját, mi is itthon csinálunk magunknak szendvicset azt visszük a munkahelyre. Próbálj rávilágítani arra, hogy egészségtelen amit csinál.

[link]

2013. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ó igen ő keresi de az nem érdekli hogy miből teszünk félre miből fizetjük a közös ktget. Stb stb... Furcsa!gyakorlatilag a fizuját elb...a de szerinte más is ezt csinalja tele a meki és mindenki ott kajál meg megkivanja mindig a csokikat meg a fornettot meg akármit. De minden nap??.
2013. ápr. 27. 21:34
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

mondjuk én nem is kezdenék olyannal, aki ilyen szinten ész nélkül szórja a pénzt. lehet, h a kollégái miatt csinálja, mert ott az a menő? ezzel ütik el a szünetben az időt, h a büfében téblábolnak?


nekem eszembe nem jutna a munkám gyümölcsét ilyenre eltolni. inkább valami értelmesebb dologra költök, ami maradandó.


azért azt ne mondd, h mostanában lett csak ilyen. illetve milyen a fizuja? beletartozik abba a nagyságrendbe, h ne fájjon az erre fordított pénz hiánya?

bár én és a párom olyan beállítottságúak vagyunk, hogy ha 1millát keresnénk sem szórnánk ilyenre, mert annak a pénznek a megtakarításban van a helye. no nem mondom, h aszkéta életmódot élünk, csupán van egy napi limit, amit nem lépünk át.

2013. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 acelsziv ***** válasza:
59%

1: nem kell tenni semmit. Ilyen életmóddal 10 éven belül halott lesz.

2: Mondjuk beszélhetnél vele, vezesd a kiadásokat és tedd le elé. Lássa, hogy havi szinten mennyit költ el kajára.

2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó milyen nyelven van?

He?

2013. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!