Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigység családon belül?

Irigység családon belül?

Figyelt kérdés

Nálatok előfordul ilyen? Például, hogy testvér a testvérre féltékeny, irigy?


Mi most készülünk lakást venni, és igen, per pillanat az ingatlan nagysága, az illeték illetve a bútorok vásárlása a legnagyobb problémánk.


Testvérem aki a szüleinknél él a három gyerekével teljesen ki van akadva, lévén, hogy neki egy új cipőre sem futja, mi meg őszerinte verjük a nyálunkat, és nem panaszkodunk, hanem dicsekszünk.


De könyörgöm, nem én vállaltam munka nélkül 3 gyereket. Akkor én most már nem is panaszkodhatok, mert nincs hozzá jogom?


2018. jan. 8. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk, otthon 99%-ban ez ment.


Mindenki mindenkinek beszólt, rongyrázós, idióta, elvered a pénzt szrokra, stb...


Elköltöztem 1000km-re, de még így sem hagynak békén, sajnos.

2018. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Talán nem hiszed el, de a családon belüli iriység tud a legdurvább lenni, és emiatt képes az ember a leginkább lealjasodni.

Sajnos a pénz mellé észt nem mindig osztanak. Ha osztanának, tudnád, mikor kell hallgatni, és mikor beszélni. Akkor ismernéd a testvéred, tudnád, mit váltanak ki belőle a "problémáid", és nem keresnéd a konfliktust vele, hanem élnéd szépen a magad életét, ahogy ő is a sajátját. Ahogy neki a saját dolga, miért vállalt munka nélkül három gyereket, úgy neked is a saját dolgod, milyen lakásba pakolsz és mit.

2018. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Én is sokszor voltam / vagyok irigy. De rájöttem, hogy ehelyett célszerű azzal foglalkozni,hogy én hogy érhetem el a céljaimat (ami néha az, amit látok, hogy más már elért). Csak ehhez a felfedezéshez magamba kellett néznem.


Kevés olyan emberrel találkoztam akiből az irigység nem dühöt váltott ki. De szerencsére akadnak ilyenek. Nekik érdemes panaszkodni, ők megértenek :)

2018. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

" Nálatok előfordul ilyen? Például, hogy testvér a testvérre

féltékeny, irigy? "



Nálunk? SOHA!

2018. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, nem én vállaltam munka nélkül 3 gyereket. Akkor én most már nem is panaszkodhatok, mert nincs hozzá jogom.

De hogy nem,az aki elszarja az életet,és a semmire szul ne siránkozzon,ha másnak jobb az élete. Nem tudom sajnálni az ilyneket. De mindig ezek nyávognak,meg akik bele szulnek egy alapbol szar kapcsolatba. Egyik Unokatesom is a számlákra tolünk kunyerált,de kozbe hetente cipoket vett...

2018. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!