Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért ilyen büdös...

A barátnőm miért ilyen büdös mostanában?

Figyelt kérdés

3 hete Összeköltöztem a barátnőmmel és fokozottan hónaljszaga van és "odalentről" is éreztem rajta szagot! Sosem volt ilyen csak mostanában amióta elkezdett dolgozni, észrevettem hogy fürödni se nagyon akar!

A ruhái szétvannak hajingálva és megtaláltam a nem tul tiszta fehérneműit is! Kezdek kiábrándulni belőle nem ilyennek ismertem meg! Lakva ismerni meg az embert?

Ti hogy mondanátok meg neki hogy tisztálkodjon és ne sértsem meg? lehet nem érzi magán a szagot?


2010. jún. 4. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%

Huhh.. ez ciki.

Mondd neki, hogy fürödjetek együtt! :P

Azt is mondhatod, pl. ,,úgy szeretem amikor fürcsi után olyan üde illatod van" . Kb. ilyesmi. Hátha veszi a lapot. :)

2010. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

uh..b@szki..nem lennék a helyedben...

fontos a tisztálkodás..valahogy vezesd rá..ha nem érti akkor mond ki nyiltan

2010. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Húha elég ciki...Minden esetre valahogy szépen magyarázd el neki a dolgokat.
2010. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen együtt fürdés jó ötlet!

Meg vezesd rá hogy van szennyestartó és oda rakja a fehérneműit, ruháit!

Mutass példát!

2010. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Mert szereti ha büdös a pin....
2010. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz hogy nem érzi a saját testszagát, csak lusta, hanyag is. Azt hiszi ha már összeköltöztetek, akkor már nem is kell a tisztálkodás, a rendrakás. Soha nem hagynám a bugyimat még a férjem előtt sem, nem hogy három hetes összeköltözés után. Üljél vele és ha más probléma nincs vele, mond el neki szépen ezt a helyzetet. Nem parancsolgatni akarsz neki, de az alapvető rend és a saját maga tisztán tartása igenis szükséges.
2010. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ilyen,akkor késõbb milyen lesz?Kérdezd meg tõle,hogy mi az ami megvàltoztatta az életét,hogy màr nem a régi illata van.
2010. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő valószínűleg nem érzi magán a szagot.

Ha ér annyit a kapcsolatotok, hogy bármenynire is ciki, de szólj ezért, akkor tedd meg. Neki kellene hogy kellemetlen legyen, ezek alap dolgok.

2010. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
hát a barátnőd enyhén szólva igénytelen....nem akar fürdeni, a szennyes ruháit szétdobálja, testszaga van........én nem tudnék egy ilyen emberrel együtt élni, és ha valaki ENNYIRE igénytelen, akkor nehéz lesz ezen változtatni.....nem tudom, de amikor még nem éltetek együtt, akkor nem érezted rajta a "szagot", ugyanis nem hinném, hogy korábban igényesebb lett volna....
2010. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott mar baj van,ha valakinek fel kell hivni a figyelmét a bûzre,egy férfinal is visszataszitó nem,hogy egy nõnél!
2010. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!