Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobott a barátnőm mert azt...

Kidobott a barátnőm mert azt mondta hogy rájött hogy nem akar tőlem semmit. Mostanában nem is köszön nekem, el se hív ha bulija van. Miért viselkedik így szerintetek?

Figyelt kérdés
Bocs ha rosz kategóriába írtam,de itt kulturáltabbak az emberek..
2011. jan. 11. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert rájött, hogy nem akar tőled semmit. Ez ellen nem tudsz mit tenni, fogadd el a döntését.
2011. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, az nagyon bunkó dolog, ha nem köszön. Nem tettél valami olyasmit, amivel ezt érdemelted ki?
2011. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolta magát. Nem biztos, hogy Te rontottál el valamit (bár megkérdezheted, hogy megnyugodj!), de van olyan, hogy randizunk valakivel, és nem szeretünk bele. Akkor tényleg jobb nem járni. Sokkal jobban jártál, mint ha hónapokat, éveket jár Veled úgy,hogy nem is szerelmes. Szar az olyan kapcsolat.

Mondjuk hogy nem köszön, az elég értelmetlen.

2011. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 yuda ***** válasza:
100%
Mindenestre fura,de ha kíváncsiságból érdekel,és meglátnád egy másik fiúval-akkor ne csodálkozz nagyon ... sokszor ez a szakítás oka,hogy képbe kerül egy harmadik és csak okot keresett.
2011. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem.

De nem ezzel van a bajom..

Hanem azzal hogy leszar feltűnően nagy ívben,mer sokáig voltunk együtt és 1 szia hogy vagy is jól esne...

Miért csinálhatja ezt?

2011. jan. 11. 17:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2011. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért téged se értelek, kérdező, kidobtak és ezekután még elvárod, hogy meghívjon a bulijába?!

Én az ilyet magas ívből lesz-rnám, főleg, hogy nem is adott elfogadható magyarázatot.

2011. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sok közös barátunk van és mindenkit meghívott közülük.

És mint írtam sokáig voltunk együtt és hát így illik hogy engem is meghív.Ja és nem áll velem szóba

2011. jan. 11. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, mi az, hogy "illik"?

Ha engem faképnél hagy valaki, akkor én nem ereszkedem le hozzá, hogy egy társaságba keveredjek vele, nem még bármit is elvárok tőle.

A szavaidból ítélve nagyon fiatal lehetsz még, ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel.Csak egy jótanács.

2011. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De miért nem kérdezed meg?

Ha sokáig voltatok együtt, igenis jár Neked annyi, hogy megtudd, miért hagyott ott + miért nem beszél veled.

Buliba hívnia nem kötelező, de egy köszönés azért nem ártana.

2011. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!