Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimmal 1 éve vagyok...

A pasimmal 1 éve vagyok együtt féléve nállam lakott tegnap elhagyott már máskor is volt ilyen az édesanyjáék nem akarják hogy együtt legyünk reggel még bevallotta hogy szeret de délutánra elpakolt szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

felejtős....


Szüleidnek igaza van...most gondolj bele, ha lenne gyerkőc akkor is egyik napról a másik napra össze-cuccol aztán elhúz? Otthagyna titeket?! Szerinted ez normális?


Legyen benned tartás! Találsz mást, aki nem bánik így veled. És sajnos ha ezt egyszer eljátszotta, akkor máskor is elfogja (Veled) (tapasztalat). Legyél kemény, és mondd azt: "Na ezt azért már ne!"


Főleg azt sem tudja, hogy szeret-e vagy sem. Egyébként nagyon szaglik a dolog, szerintem van már más valaki is ott a háttérben...

2010. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó lenne, ha legalább egy évig csak a helyesírási szótár lenne a párod...

Aztán keresnél valaki mást magad mellé...

2010. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fél éve eljegyzett és már esküvőt meg babát terveztünk véletlenül terhes lettem tőlle de elvetettem a 9 hét után mert azt mondta nem tudjuk eltartani am köszönöm a válaszokat
2010. jún. 5. 07:06
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"elvetettem a 9 hét után mert azt mondta nem tudjuk eltartani"


Nem vagyok egy gyerekmániás, de "gratulálok"! Ügye tudod, hogy ha elveteted, jelentősen csökkenti a jövődben a gyerekvállalásod esélyeit? (akár mással?) Lehet hogy nem lehet majd gyereked! :( Előbb ezt nem tudta volna kitalálni, vagy nem tudtátok volna megbeszélni? Vagy csak úgy mondta, hogy meggondolta magát? Én tuti leordítottam volna a haját, hogy ezt már nem, akkor is végigcsinálom veled vagy nélküled (max örökbe adtam volna, ha úgy alakul) rögtön aláiratattam volna egy papírt, hogy ő a gyerek apja, és egy lemondó nyilatkozatot is egyben, utána pedig kidobtam volna a lakásból mint "macskát sz@rni"...


Sajnos a fenti mondatodból látszik, hogy rá vagy utalva, nincs önálló döntésed, hiszen azt írtad, hogy ő mondta, hogy nem tudjátok eltartani (ergo nem közös döntés pedig annak kellene lenni) - és ezt a pasik javarészt nem szeretik...szerintem felejtsd el őt (tudom nehéz), de kezdj új lappal, építsd fel magad újra, és mielőbb lépj a vadászmezőkre!

2010. jún. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
...ahogy írsz,meg amiket....na szóval megtudom érteni a pasid,hogy itthagyott
2010. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem evvel semmi baj és ő is szerintem csak a szülei fogják és biztatják
2010. jún. 5. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Apám is ilyen, még 20 év házasság után is. Anyámat kikészíti.

Menekülj!!

2010. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem? Egyikőtök sem különb a másiknál..... Ilyen egyszerűen mondod, hogy elvetetted a gyerekedet, mert a pasid azt mondta, nem tudjátok eltartani???? Ez azért durva. A másik, ami nagyon durva, hogy mi az, hogy véletlenül terhes lettél? Védekezés? Előtte elbeszélgetés, hogy mi van akkor, ha jön a baba? Mi az, hogy tervezitek, utána meg elveteted? Hány éves vagy? 18-nál nem nézlek többnek. A pasid se különb, de lehet, hogy a szülei láttak "valamit" benned, ami miatt nem szerették volna a kapcsolatotokat, bár azt hozzáteszem, ezt a viselkedést sem helyeslem.
2010. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és nagyon megviselt a baba elvesztése.a szülei nem mondták miért nem kedvelnekmegbeszéltük hogy akarjuk utánna azt mondta nem kell és én is rájöttem hogy a sulit előbb be kell fejeznünk
2010. jún. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!