Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tanácsotokra lenne szükségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsotokra lenne szükségem, tegnap együtt voltam a barátommal és lehet volt egy kis balesetünk ma reggel elmentünk kórházba kaptam esemény utánit az ESCAPELLE-t valakinek véleménye erről?

Figyelt kérdés
de nem is vagyok biztos benne hogy került belém sperma, mert a barátom vette le az óvszert és tiszta olyan volt a keze, gyorsan engedtünk vizet az óvszerbe hogy megnéztük lyukas-e nem volt az, arra gondoltam lehet miután elélvezett kicsit össze ment neki és akkor felcsúszhatott az óvszer.. aztán megnéztem utána a bugyim. elég váladékos volt megszagoltam hát nem tudom olyan is-is, aztán másnap reggel mentünk is vettünk bogyót, 12óra telt el..több helyen is olvastam hogy pár napjára véreztek.. ha megyek néha érzem hogy picit szurkál a hasam. mi a véleményetek
2011. aug. 23. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az, hogy csak a beágyazódástól vég, de, ha rögtön beágyazódott, akkor már szívtad, de még mennyire. ha már beágyazódott nem tud mit tenni a 72 órás
2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a szitut. Az óvszer a helyén volt, amikor a srác kihúzta belőled a farkát? És hogy jön a bugyi a képbe? Bugyiban szexeltetek, vagy mi?

Nem a Te hüvelyváladékod volt a kezén és a bugyidon?

2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és honnan veszem észre hogy beágyasodott? tesztet mikor csináljak ? 12 nap múlva kellene megjönnie..
2011. aug. 23. 13:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem jön majd meg. De ez elég valószínűtlen. Ha jól értem, elég hamar bevetted.
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tesztet pedig legkorábban a kimaradó menstruáció első napi késése után érdemes csinálni.
2011. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bugyi nélkül voltam rajtam az a dolog után vettem fel míg kikésetem a barátomat a buszra röpke 10 perc az az alatt került a bugyimra . az óvszer.. arra gondoltam hogy miután elélvezett lehet kicsit össze ment neki és felcsúszott az óvszer mert amikor vette le akkor a tenyere tiszta olyan volt és tuti nem tőlem mert én akkor már a közelbe se voltam
2011. aug. 23. 13:14
 7/11 A kérdező kommentje:
de most ha érzem hogy görcsölök az jó vagy rossz. ? :/
2011. aug. 23. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Onnan veszed észrea beágyazódást, hogyha a terhességi teszt pozitív lesz...Ha nem jön meg időben a menszeszed akkor vegyél tesztet.
2011. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak ugye az óvszer külső oldala tőled lett váladékos, a belső meg tőle. Az a kérdés, hogy az óvszer, amikor lekezdte lehúzni, akkor rendben rajta volt-e szorosan? Mert ha lecsúszott volna, akkor nem tud bele "visszabújni". Ha meg lecsúszott, akkor lecsúszott, mindenesetre az esemény utáni megoldja a gondot, csak mostmár figyeljetek jobban, mert ezt nem lehet többször bevenni egymás után. Esetleg használjatok valami hüvelyi spermicidet (kúp, tabletta, krém) a gumi MELLÉ, hogy lecsúszás/szakadás esetén legyen második védelmi vonal is...
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az alapján amit elmondasz valószínű, hogy valami gáz volt a gumival. Jól tetted, hogy bevetted a gyógyszert, a görcsölés valószínűleg a tabletta mellékhatása. (mivel nagyone erős) Ha esetleg késik a menszeszed még akkor se ess pánikba, az is lehet a gógyszer mellékhatásainak egyike (javaslom olvass utána neten) ez esetben menj el nőgyógyászhoz ...
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!