Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tárgyak, játékok...

Milyen tárgyak, játékok jutnak eszetekbe a gyermekkorotokról?

Figyelt kérdés
Nekem piros pöttyös labda, kaleidoszkóp, csattogós pillangó, buborékfújó, kislapát és vattacukor ugrik be elsőre.
2010. jún. 5. 13:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
A Moszkvics mentőautóm.....még megvan, de sajna már eléggé leamortizált állapotú :)
2010. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre egy hengeralakú halacskás tekerős fémdobozka, amit, ha tekertem zenélt. Na és persze a kutyás persely. Egy felfújhatüó fehér-kék pólyásbaba is, dömper. De most sorolhatnám még, mert beindult a spontán asszociáció :D 21 L
2010. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy nagy sárga macim, soha nem felejtem el,inkább én nyomorogtam az ágyamban, de a macinak mindig volt helye mellettem:)
2010. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Barbie babák
2010. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat, elfelejtettem kiírni, de kort is írjatok kérlek.
2010. jún. 5. 13:59
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

Távirányítós autó. (Igaz vezetékes, nem rádiós.)

Csengős mozdony.

Holdjáró autó.

2010. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Barbie-babáim. Annyira szerettem őket! Még most is megvannak, félrerakva a padláson. Az én gyermekeimnek biztos érdekes lesz majd látni, hogy anno az anyukájuknak milyen babái voltak. :)
2010. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
14:00-ás Barbie-babás válaszoló: 21 éves lány
2010. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kis piros kabátom 3 évesen választottam magamnak egy boltban, meg volt egy gombamintás papucsom, azt is nagyon szerettem, meg volt egy zöld kantáros nadrágom :) Csak ruhákat írtam, mert játékaim sajnos nem nagyon voltak
2010. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb volt az alvós macim, amit nem engedtem kimosni,, de már szürke volt a fehér helyett. Szerettem a kaleidoszkópot, olyat még most is szeretnék, de nem találok sehol. Meg volt egy építkezős-szerelős játékunk a bátyámmal, olyan volt, mint a "salgó" elemek, de kicsiben, voltak különböző kerekek, szerszámok, és autót, darut, meg sok mindent lehetett készíteni belőlük. Ja, és a diavetítő. Sok-sok mesével. Hétfőn családi dianézés volt. Akkor még hétfőn nem volt TV adás. Most ennyi jutott eszembe. Istenem de rég volt.

52/N

2010. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!