Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miértnem adja be a válást 7 éve?

Miértnem adja be a válást 7 éve?

Figyelt kérdés
Szerintem kettős életet él .Egyik a család aki ott hagyott,anyagi csődben albérletbe kényszerülve. Néha ha keresem találkozik velem egyszerűen felőltözve .A másik egy idősebb kolleganő rendezett anyagiakkal vele kiöltözve .Miért csinálja ezt?
2018. jan. 20. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert kényelmes több nőt,hulyetinei,nem akarok vulgarisan irni,gondolom érted mire utalok..
2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Tudod a házaspár bármelyik tagja bármikor beadhatja a válást. A másik fél miért nem adja be már 7 éve?
2018. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Amikor talalkoztunk mindíg ugy ereztem vissza akar jönni .De már nem értem ha neki ott jobb miért nem megy el végleg.
2018. jan. 20. 20:08
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

A "férjed" élettársa valószínű a saját keresetéből öltözik jól. Megengedheti magának és hülye lenne azért dolgozni, hogy egy férfi volt nője ne albérletben éljen. Én sem adnék egy vasat sem senki exének, akármennyit is kereshetnék.

Add be a válást, te is megteheted.

2018. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kell tőle semmi.Amúgy élettársa jogilag csak gondolom akkor lehet ha elválunk?Kérdésem az lett volna miért jó ez neki így ha ott minden meg van miért nem válik el és veszi el?
2018. jan. 20. 20:19
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
TE miért nem adod be a válást?
2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Például azért, mert nem akar gyerektartást fizetni(ha a külön élés alatt nem kérted a gyerektartást, kényelmesebb neki ez így, főleg ha munkahelye sincs), vagy nincs pénze a válásra, vagy nincs kedve az egész válási hercehurcához.
2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy azért nem válik és veszi el a másik nőt, mert téged szeret még mindig. Ha így lenne, hét év alatt elérte volna, hogy ti ketten kibéküljetek.
2018. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha ott minden meg van miért nem válik el és veszi el?

Azért mert igy könnyebb, két v több vassal játszani. Velem is ezt muvelte az ex csak én kiléptem belole nem vártam arra h majd o beadja..

2018. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy miért válna? Van egy nője aki kiszolgálja, meg van egy akit dughat.
2018. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!