Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tamogatnatok a 21 eves gyereke...

Tamogatnatok a 21 eves gyereketeket ha egy masik varosban kapna munkat (40km)?

Figyelt kérdés

Tehat. A 21 eves lany otthon el az anyjaval. Talalt egy jo munkat amivel nagyon jol betudja osztani az idejet,viszonylag jol fizet es nem rossz munka. A lany egyetemre keszul vissza tehat penzt rak felre maganak minden honapban.

Viszont az elso honapban az utazast (30.000Ft) finanszirozni kell aminek a ho vegen az 1/3-at allja a munkaltato.

Segitenetek neki?


2018. febr. 6. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen értelmetlen amúgy az ilyen típusú kérdések. Tegyük fel, kapsz 100 persze hogy támogatnám választ. Attól még a te anyad mondhat nemet. Az is kérdés, hogy mi a háttér. Mondható én, hogy persze, támogatnám, de lehet hogy erre képtelen lennék, mert az a mínusz 20e az ő utazására -vagyis 30 az első hónapban- azt jelentené, hogy nem tudunk mit enni. Az is lehet, hogy a lányom azt okoskodta ki, hogy majd én fizetem az utazást, továbbra is eltartom ő meg még véletlenül se ad egy fillért se, mert minek, a szulo dolga hogy gondoskodjon a gyerekről
2018. febr. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11: Teljesen igazad van.

De a kérdező szépen átlépett ezeken a kérdéseken :D

2018. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jojo okoskak ;)
2018. febr. 7. 10:01
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jé, tudsz írni? :D

Akkor a kérdésekre miért nem válaszolsz.

Gondolom, azokból rögtön kiderülne, hogy anyukád nem egy gonosz szemét, aki nem akar segíteni, hanem valami más van a dolog mögött.

2018. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!