Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Férjem ha...

Miért csinálja? Férjem ha kérdezem, hogy mikor jön haza, mindig hazudozik, képes akár órákkal korábbi időpontot is mondani.

Figyelt kérdés
Ha hívom, hogy hol van, azt mondja mindig, hogy még 10 perc, ami aztán 2 óra is simán lehet.
2010. jún. 7. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos, hogy hazudik!


Például én (nő) szeretek beszélgetni, meg a munkám is olyan, hogy megállítanak gyakran. Tehát, elindulok hazafele, akkor fél óra múlva otthon vagyok, HA nem történik közben e meg az:):):)


És tényleg jól eltelik az idő, mire otthon a lányom (nem is a férjem), morogva fogad, hogy nem ezt ígértem...

2010. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kollegám nekem is van. Nem is olyan rég volt, hogy hívta az "asszony", hogy hol van már, mert kb. 3 órája letelt a munkaideje. Azt mondta neki, hogy 10-15 perc, és indul. És még egy óra múlva is itt volt, és nem azért mert dolgozott, hanem a többi bent lévő kollégával traccsolt.

Ő konkrétan utál hazajárni.

A férjedről nem tudok semmit, őt nem ismerem :S

2010. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem feltételezem, hogy nővel van, csak nagyon idegesítő tud lenni ez a dolog. Mi a francért nem lehet megbecsülni (óra pontossággal), hogy mikor végez??

Ha én leállok traccsolni vkivel és már 3.-szor hívott a férjem vagy akárki, aki vár, mondom neki, hogy ne haragudj, mennem kell (nem fordul elő gyakran).

2010. jún. 7. 21:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja, h nem utál hazajárni, csak mindig elkapják valami munkával, mikor indulna.
2010. jún. 7. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom olyan lehet a férjed, hogy nem tud nemet mondani. Ha valaki munkát ad, akkor azt még megcsinálja, ha valaki leáll vele beszélgetni, nem akarja azt mondani neki, hogy nekem már mennem kell, mert azt mondtam erre és erre otthon leszek. Nem mondom, hogy jó tulajdonság, de kérdés, hogy ilyen volt-e mindig. Ha igen, akkor fogadd el.
2010. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert pasiból van, és nem tudja, nem érzi át, mennyire bosszantó tud lenni az, amikor az ember hiába várja a másikat a megadott időben!
2010. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem szeret otthon lenni, nem érzi ott jól magát, vagy van valakije ennyi.
2010. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj de ösmerős ez a helyzet......minthá dezsávűűűűm lenne.


Nem is tom mé.

2010. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

csináld ezt vele párszor te is,és rájön...


párom is képes volt mondani,hogy már indul,felvan öltözve,melohely 10perc kocsival...hivom fél óra mulva,hogy dugoban van-e vagy mi van,hát még mindig meloban,hallom a kollégáit...a cak frissen finom kaja kihűlt mire hazaért...utána párszor én is eljátszottam ezt,ő otthon ült és rám várt,meg hivogatott,hogy már letelt a félóra,mikor érek mér haza...nah azota a 20perc az 20perc,és szól ha később jön (munkaideje nem kötött)

2010. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk fordított a helyzet: a pasim hív fel, hogy ő most már elindult haza (4-kor, egy perccel sem maradna tovább, csak extrém sürgős munka van), kérdezi, szerintem mikor érek haza. Ilyenkor, ha azt mondom, 6-kor indulok, tuti, hogy a kezembe akad még valami érdekes, amibe belefeledkezem, tehát inkább azt mondom, 8-kor és meglepem azzal, ha mégis korábban otthon vagyok. Mert érdekes a munkám, mert szeretek a kollégáimmal is lenni, és 8-nál tovább úgysem maradhatunk :D Nem csalom, nem utálok hazajárni, nem szerettem ki belőle, de van életem rajta kívül is. S ha otthon elszámoltatna, megnézhetné magát, ugyanakkor mindig elnézést kérek, ha késem.
2010. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!