Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit szólna anyám, ha...

Vajon mit szólna anyám, ha megtudná, hogy az osztály szervezte múzeum helyett, inkább itthon maradok méregteleníteni és hasat hajtani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Méregteleníteni máskor is lehet, az osztállyal múzeumba menni, kb. évente egyszer.
2010. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom csalódik benned, hogy milyen buta lány van.
2010. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A méregtelenítést még csak értem,de a hashajtást nem ! Anyád helyében már ezért is szólnék,nemcsak a múzeum látogatás elmulasztáséért.
2010. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom anyád mit szól,de én beküldenélek pár hétre a pszichiátriára,aztán megnézhetnéd hogyan végzik az anorexiások.

A méregtelenítés az nem hashajtás.

A méregtelenítés azt jelenti,hogy kb egy hét alatt lassan elhagyod a nehezebb ételeket,majd max 1-2 napig gyógyteákat iszogatsz,minimális mozgás mellett.Ha jól csinálod,akkor magától beindulnak a természetes folyamatok.


Egy jó tanács:ha már szép nem vagy(szerinted),akkor legalább okos legyél:menj múzeumba.

2010. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Igazából a méregtelenítésnél és hashajtásnál fontosabb,hogy elmenj az osztálykirándulásra/múzeumlátogatásra,mert az előbbit megtehetnéd egész nyáron,míg az utóbbira csak most van lehetőséged.Te tudod,de anyukádnak lehetőleg ne dicsekedj vele...
2010. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
max. középiskolás lehetsz. A méregtelenítés esetedben teljesen felesleges, minden tápanyagra szükséged van még. A hashajtót nem is tudom értelmezni. Azzal nem fogsz fogyni, csak legyengülni. Meg mit jelent h "osztály szervezte"? 5-6 an összeálltak múzeumot látogatni? Mert ha ofő is ott van, bezony van létszámlista is, és előbb vagy utóbb utolér a baj...
2010. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen húzásért anyám szálanként tépte volna ki a hajam... :-)
2010. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
TUdjátok, mit, elmegyek. :) Nem azért mert buta maradnék, hanem hogy a lelkiismeretem tiszta legyen. Tegnap petőfibe akartunk menni, végül csak kívülről nézelődtünk, nem értem a többieket, mindenki nyavajog hogy menjünk már haza, pedig sztem tök jó dolog volt legalább a belváros szebb részein sétálgatni. (iparművészetibe járok, és - nem a művészszakma miat - nem érzem hogy oly butácska lennék. Nem ofővel egy másik tanárral megyünk.
2010. jún. 10. 09:18
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

tényleg elég sötét lehetsz, ha nem bírsz ki egy napot, hogy értelmes dolgokat kelljen csinálnod.

más a kezét összetenné, hogy múzeumba mehessen, és gondolom nem is olyan egetrengető összegért...


tudodmit? menj úgy múzeumba, hogy előtte beveszel egy jó nagy adag hashajtót. garantáltan emlékezetes lesz :p

2010. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Remek ötlet kérdező!

Vigyél sok ásványvizet,teljes kiörlésű péksüteményt,némi gyümölcsöt,zöldséget feldarabolva és már meg is kezdted a méregtelenítést,mindezt egy kellemes hűvös múzeumi séta keretében!

2010. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!