Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra előtt szeretnék...

Fogyókúra előtt szeretnék méregteleníteni, mit ajánlanátok, melyik a leghatásosabb méregtelenítő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A diéta előtt nincs ilysmire szükség. Csak feleslegesen terheled vele a szervezetedet. Szerintem csak simán kezdj el diétázni, mozogni...
2011. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló írta, nincs rá szükség.

Ha mindenképp szeretnél mégis valami ilyesmit, akkor annyit ajánlok, hogy határozd el, hogy ma én rengeteg vizet iszok, és igyál is annyit. Simán lecsúszhat 5-6 liter is akár, nagyon jól átmossa a tested.

Csak számolj azzal, hogy 10 percenként fogsz pisilni járni :D

2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne rá szükség! A méregtelenítésre, salaktalanításra igenis szükség van, hiszen rengeteg méreganyag gyűlik fel a vastagbélben, ami számos problémát idézhet elő, így évente legalább egyszer célszerű egy két-három hónapos méregtelenítő kúrát csinálni. Egyébként valóban, fogyókúra előtt is kifejezetten ajánlott.
2011. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy nem kaptál még a kérdésedre választ :) Szóval én az Oxytarmot tudom ajánlani, én is azt kezdtem el szedni a fogyókúrám előtt 2 héttel, pontosan azért mert egy méregtelenített szervezet sokkal jobban idomul a változásokhoz, jobban beindul a fogyás. Szóval sok sikert!
2011. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!