Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha NEM házas életmódot folytat...

Ha NEM házas életmódot folytatunk hamarabb meghalunk?

Figyelt kérdés
A fizika tankönyvem a "nem házas életmód"-ot "kockázattal járó emberi tevékenység"-nek sorolja be és azt írja, hogy 1800 nappal rövidíti meg az életünket. Az majdnem 5 év. Igaz ez? Indokold válaszod! És ez hogy kapcsolódik a magfúzióhoz?
2010. jún. 10. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus, ilyeneket tanítanak???


A véleményem az, hogy én szingli vagyok és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb az életem így, mint amikor párkapcsolatban éltem!!!!

2010. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Indokold a válaszod! Mint vmi parancsoló
2010. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
bocs, erre nevelt a tankönyv :'(
2010. jún. 10. 14:58
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem többel is rövidíti. Ha nincsen házad, akkor hajléktalan vagy, és az utcai lét veszélyes. Kirabolhatnak, leszúrhat egy másik hajléktalan a sapkádért, és persze ott vannak a betegségek és az éhezés, télen pedig a fagy.
2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

mi a pö*cs van?! ekkora ökörséget csak a ,,brit tudósok" szoktak megállapítani...


a magfúzió hogy jön ide? nem lapoztál véletlenül kettőt a könyvben?

2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha egy párkapcsolat harmonikus, az valóban biztonságot ad - az érzelmi kiegyezsúlyozottság pedig egészségvédő tényező. Viszont tapasztalatom szerint még egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban. Arról sejtelmem sincs, hogy ennek mi köze a magfúzióhoz. :-)
2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hányadikban tanítják ezt? :D
2010. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallatom h heti min 3 sex kell h egészségesebbek legyünk.


Szerintem ezek butaságok, nézd meg a papokat azok nem házasok, és sokáig élnek...

2010. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
11. -es a tankönyv és nem lapoztam 2-t
2010. jún. 10. 15:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem a szex miatt van szerintem, hanem anyagilag sokkal könnyebb. Bele lehet abba rokkanni, ha az ember egyedül tartja fent a házát. Egy ismerősöm elájult, beverte a fejét és elvérzett. Ha még élt volna a felesége, nagyobb eséllyel talál rá, hív időben mentőt, stb.
2010. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!