Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élhet ilyen különös...

Miért élhet ilyen különös életmódot az egyik barátnőm évek óta, mitől alakulhatott ez ki nála, nem tudom megfejteni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 34 éves, boldog, kiegyensúlyozott élete van, sikeres a munkájában, de évek óta nincs barátja, de még soha senkivel sem látták őt, még egy randit sem tudnak a legközelebbi barátnők sem.Barátom már 7-8 éve ismeri és azt mondja, hogy egyetlen-egy randiról sem tud. Kérdezték már tőle, hogy leszbikus-e, mondta, hogy dehogyis és, hogy szeretne gyerekeket is, 3-at, aztán azt a kérdést is feltették már neki, hogy viszonya van-e a főnökével, azt is tagadta, mondta, hogy soha nem tenne olyat, mondjuk én sem nézném ki belőle. Állítása szerint szexet érzelmek nélkül nem tudna elképzelni, tehát alkalmi kapcsolatok is kilőve. Ennyire nem akar alkalmazkodni senkihez, vagy ennyire jól érzi magát egyedül hosszú évek óta? Számomra ez nagyon idegen világ, mitől lehet az ilyen? Amúgy nem igazán szeret erről beszélni, és az az érdekes, hogy egyébként nagyon kedves, barátságos, nem visszahúzódó és nem szégyenlős.
2011. szept. 10. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Miért zavar ez téged?Ő így érzi jól magát most gondolom én...Ne foglalkozzál már más életével...
2011. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Én sem mondom el senkinek, még a legjobb barátnőmnek sem, h leszbi vagyok.:) Szóval...ki tudja miért olyan. És nem is kell semmire erőltetni, majd ha akarja,akk elmondja, h mi van a dologban. De, kétlem, h egyedül évekig jól tudja egyedül érezni magát az ember.
2011. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de akár barátnőd, akár nem, ehhez semmi közöd. Ha tényleg kedves, barátságos, stb, akkor gondolom tudna barátot találni, csak nem akar. Ha zavarni fogja őt, majd lép valamit, de addig nem.
2011. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi koze az eletehez? Nincs massal foglalkoznotok? Probald megfejteni a legujabb keresztrejtvenyt, ne a baratnod eletet. Mit mondtal? Baratno? Te nem vagy az, az is biztos.
2011. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondott a baratnod, amennyit jonak latott, csak o tudja, hogy elhallgat-e valamit. De sosem ertettem, miert kell mas szennyeseben turkalni...
2011. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem olyan mint én. Nem találtam még meg az igazit, lekötöm magam a munkával, nem v.ok leszbi, sem aszexuális, nincs viszonyom senkivel és nem megyek bele alkalmi kapcsolatokba sem. Barátkozós vagyok és nem vagyok ronda se.

Ebbe nem kell semmit beleképzelni. Inkább egyedül mint egy "szamárral"- és ő biztosan nem társfüggő.

27L

2011. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok mint a baratnod, habar en sokat probalkoztam baratot talalni de nem ment. 39 vagyok es 5 eve nincs senkim. Nincs mindig ugy hogy belepottyan a tars az ember olebe.
2011. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka normális nő. Nem r*banc, nem kapcsolatfüggő.
2011. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

11.26 és 11.42-vel értek egyet :)

24n

2011. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy olyan időszakom,amikor kifejezetten szerettem egyedül lenni,nem éreztem magam magányosnak.Más elfoglaltságiam voltak,mint egy kapcsolatot ápolni,nem lett volna időm ,sem energiám erre ,potyára széditeni másokat meg nem fair.

Aki kapcsolatfüggő (van ilyen barátnőm,egyik kapcsolatból a másikba ugrik,csak azért,hogy legyen valaki,egyedül nem találja a helyét,persze ezek a kapcsolatok nem tartanak sokáig mert nincs komolyabb érzelem a háttérben ami összetartaná őket) annak elképzelhetetlen,hogy valaki szingliként is jól tudja érezni magát,de attól még nincs ezzel semmi gond.Majd ha talál valakit,aki komolyabban felkelti az érdeklődését,akkor úgyis lesz párja.

2011. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!