Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magánnyomozó kideríti hogy...

Magánnyomozó kideríti hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy egy magánnyomozó mennyiért mondaná meg hogy megcsal-e a párom? Illetve, hogy ez a fajta módszer mennyire eredményes? És ha valaki tud akkor ajánljon egyet!
2010. jún. 11. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy mostanság mennyire megszaporodtak az ilyesfajta kérdések... Jön a nyár... Hogy mennyiért deríti ki azt nem tudom, de biztos nem lehet olcsó. Tudok egyet, az egyik "elvetemült" ismerősöm is őt bérelte fel: [link]
2010. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kideríti, de kb. százezres gázsiért!
2010. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ajánlani nem tudok, mert hála Istennek, nincs ilyen problémám. Viszont azt tudom, hogy felbérelhetsz ilyen célra magánnyomozót, súlyos összegekért. Abba azonban érdemes belegondolni, hogy vajon mit fogsz érezni, ha ártatlannak bizonyul a párod??
2010. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyet.Ha én nem érzem magam jólegy kapcsolatban, ha nem bírom meg a páromban, ha ilyeneken kezdenék gondolkozni,akkor azonnal szakítanék. Nem azért mert esetleg megcsaltak, hanem azért mert akkor az már nem egy jó kapcsolat.Mondom ezt több mint 20 év házassággal a hátam mögött és remélem még többel előttem.
2010. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: pont most olvastam egy cikket a magánnyomozókról, és az egyik mondta, hogy nyáron és karácsony előtt szokták a legtöbben felkeresni, mert nyáron ugye a szeretővel is elmegy nyaralni a delikvens, karácsonyra meg vesz neki ajándékot.
2010. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne légy butus. Te kételkedsz s nincs bizalmad. Ha kiderülne, hogy hűséges akkor is azon járna a fejed, hogy kb két hét múlva kezd-e csalni vagy utánna. Ezzel csak magadnak ártassz, ha nincs bizalmad ne légy vele,te milyen képet vágnál ha kiderülne a párod ugyan ezt teszi? Ha meg kiderül, hogy megcsal hát legalább "örülhetsz" egy kétes sikernek.

Nyugodj le, mert csk a pénzed s lelked bánja.

2010. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
felesleges pénzkidobás, neked kell érezni h van-e vkije rajtad kivül, és mennyire komoly az ügy...
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

10 ezer forint órabért kérnek általában. Hogy mennyit /hány órát/ dolgozott, azt ő mondja meg. Vagyis annyit, amennyit elbir az ügy. Erre jönnek még a dologi kiadások /pld.étterem, közlekedés, stb./

Jobban járnál, ha olyan ismerősöket állítanál rá, akiket ő nem ismer. Bár aki után nyomoztatni kellene, az nekem 100 forintot sem érne meg.

2010. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
PÉNZÉRT még gyémántból készült videókazettára is felveszi neked... Csak pénz kell hozzá, és bárki bármit megszerez neked.
2010. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

OFF:


[link]


Csak úgy dícsérik magukat.. pedig ha olyan jól menne az üzletük nem ingyenes tárhelyen lenne az oldaluk...lol

2010. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!