Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kaphatnám vissza a régi...

Hogy kaphatnám vissza a régi anyám?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, de együtt élnek (mármint egy házban, de nincs közöttük semmi) Anyának új pasija van, és amióta együtt vannak sosincs itthol szinte, vagy dolgozik vagy a barátjánál van. Ha itthon is van, akkor is csak telefonozik és azt mondja, hogy minek legyen itthon ha én is csak a telefont nyomkodom és nem foglalkozok vele. Ez részben igaz, de én mindig próbálok vele beszélgetni, mesélek neki, de vagy nem szól rá semmit, vagy csak lerendezi pár szóval az egészet. A pasijának is vannak gyerekei, de a férfi nem foglalkozik velük. Lehet anya követi a pasija példáját és ő is teljesen elfelejt engem ? Régen olyan jól megvoltunk, mindig mellette álltam ha bármi baja volt. És ezt kapom vissza? Apa sincs nagyon itthon, vagy dolgozik vagy csavarog. Kezdem azt érezni, hogy senkit sem érdeklek. Hogyan tudnák anyával olyan jóba lenni mint régen? Ráadásul apa mondta, hogy befog menni a bíróságra, ahova engem is beidéznek majd, valószínűleg..De apa sincs itthol, főzni se tud, hogy tudna gondoskodni rólam?
2018. ápr. 5. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Korod? Nemed?
2018. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így mutassad meg neki. És hallgassad meg mit mond. Biztos lesz benne egy rész, ahol azt fogja mondani, új közösség része vagy, ezzel kell együtt élned. És ez rendben is van. Majd kérd meg, hogy legyenek közös programjaitok, ahol csak ketten tudtok csinálni valamit, mert szeretet és figyelem hiányod van.
2018. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a régi anyádat sosem kapod vissza. Az újjal kell kapcsolatot tisztában tenni és felépíteni egy személyesebb, intímebb részét.
2018. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!