Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kaphatnám vissza régi...

Hogyan kaphatnám vissza régi önmagam?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van, ami már elég régóta kínoz.

Nem tudom miért van az, hogyha valahova mennem kell pl. bevásárolni vagy orvoshoz vagy ide-oda ahol emberek vannak, egyfajta pánikérzet tör rám, sehol sem érzem magam biztonságban, és sokszor olyan érzésem van mintha én lennék a középpontban. A baj csak, az hogy ilyenkor mindig hányingerem van, és kiver a víz. Voltam már pszichólogusnál is de engem ez a "dőlj hátra a fotelban és lazítsd el magad " módszer nem nagyon jön be, ezért többször nem is mentem. Évekkel ezelőtt nem ilyen voltam, imádtam mindenhova menni, élveztem az emberek társaságát, de vmi megváltozott bennem. Pedig semmilyen komolyabb problémám nincs:nem vagyok csúnya sem kövér, az ág sem húz, de még sem vagyok boldog.Képes vagyok a bolhából elefántot csinálni, ami mellett más emberek csak elsétálnak. Szeretném visszakapni régi önmagam, de nem tudom, hogy milyen módon... Nem is biztos, hogy erre van megoldás, talán a jóga vagy sportolni kellene nem tudom. De nagyon rossz így élni.


Egy 24 éves lány.


2009. dec. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked pánikbetegséged van. Kineziológus, hidd el csodákat művel!
2009. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség!

Anyukámnak is ilyen van... Szörnyű!

Mindenképp orvos!

2009. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el gyúrni és menj harcművészetre, garantálom hogy nem fogsz f.osni mindentől
2009. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig jól kezdte a pszichológusod. "Dőlj hátra és lazítsd el magad." Örülj neki, hogy ilyen lelkiismeretes, és nem gyógyszerrel akar neked esni.

És mivel nem most kezdődött a problémád, nem is azonnal fog megszünni. Rá kell jönnötök mi váltja ki, meg kell az okát szüntetni. Másikoldalról viszont ha jön a szorongás kezdeni kell valamit vele, nem hagyni hogy elragadjon.

Ha rám hallgatsz, irány vissza pszichológushoz!

2009. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok :((...nekem a sport segít elég sokat,sokkal erősebbnek érzem magam testileg,lelkileg is tőle.Amúgy van párkapcsolatod??
2009. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pánikbetegség.én is ebben szenvedek.szörnyű
2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem írhat fel gyógyszert,csak pszichiáter.Tehát az ő orvosa csak simán a dolgát tette.
2010. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De írhatott volna fel gyógyszert mert volt róla szó, csak ő azt akarta látni, hogy hat-e ez az ún. nyugalom terápia. Hiába próbálkoztam vele, mármint a lazítással vagy relaxálással nem lettem tőle nyugodtabb. Ezért gondoltam, hogy ennek ebben a formában semmi értelme. Igen van párom már több mint 7 éve és ha vele vagyok sokkal nyugodtabb is vagyok, de ő sem foghatja mindig a kezem, és nem kísérhet el mindenhová.

Lehet egy kineziológust kéne megpróbálnom...erről vélemény???

2010. jan. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!