Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom leallitatni a...

Hogyan tudom leallitatni a gyerektartast?

Figyelt kérdés
Fiam elmult 18, januarban kitettek a iskolabol.Csak most ertesültem a tényröl,gyerek nem tart kapcsolatot.
2018. ápr. 13. 09:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól értem anyuka nem él a gyerekkel, a pénzt odaadja a nagyszülőknek a gyerek tartására?
2018. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én tartanam, de miotta kamasz nem kivancsi ram.Azt h egyedül van a nagyszüleivel addig nem tudtam mig ők nem mondtak,arrol tuddtam h exemnek van új rarsa de h ezert a fiat elhagya soha nem gondoltam volna.

Nem tuďom h szuleinek ad e a fiam gyerektartasabol hisz ők nevelnek.Azt lehet h közvetlen fiamnak utaljak?

2018. ápr. 13. 13:54
 13/19 A kérdező kommentje:
NEM TARTÓM HÜLYENEK A FIAMAT! Nem öt akarom büntetni a gy.tartas megvonasal hanem az anyat.Az az opcio is megfelel nekem h magamhoz veszem, de mivan ha ő nem akarja ezt.
2018. ápr. 13. 14:00
 14/19 anonim ***** válasza:
5%

13: Ezt hogy képzeled el?

Jövő hónaptól nem teszemazt nem 150, hanem csak 120 E Ft-ból élnek ketten, ezzel kit büntetsz? Jééézusom!

2018. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14-es: mi lenne, ha elolvasnád, amit a kérdezö írt!!!


"Jövő hónaptól nem teszemazt nem 150, hanem csak 120 E Ft-ból élnek ketten, ezzel kit büntetsz? Jééézusom!"


A gyerek NEM az anyjával él - az anya új kapcsolatban van valakivel, és a gyereket lepasszolta a nagyszülökhöz!


Szóval a gyerek eddig sem látott semmit a pénzböl, ahogy ezután sem látna, ha az anya kapná kézhez!


A kérdezö ezért NEM AKARJA a továbbiakban az anyát pénzelni, hanem a gyerektartást direkt a gyereknek juttatni!!!!

2018. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%

15: Ezt te találtad ki, a Kérdező semmi ilyet nem írt.

A feltett kérdés az, hogyan tudná leállítani a gyerektartást, azaz nem fizetni tovább, mivel nem jár más iskolába a gyerek, és az anyján is bosszút akar állni.

Semmi infó nem hangzott el arról, hogy a most juttatott pénz kihez, hova jut el.

Még azt is csak most, közvetve tudta meg a Kérdező, hogy a nagyszülőknél lakik a gyerek, ennél többet nem is tud.

Ez van leírva.

2018. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvasd végig a kérdést, meg az eddigi válaszokat. Akkor esetleg fel tudod fogni, hogy a kérdezö azért akarja leállítani a tartásdíj fizetést, mert megtudta, hogy a gyerek nem tanul, nem az anyával él - és ezért nem jogos az, hogy az anya kapjon töle pénzt, a gyereket meg a nagyszülök nevelik.

A kérdezö azt is világosan leírta, hogy a pénzt a továbbiakban direkt a gyereknek akarja adni!

2018. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező írta, hogy a gyerek elmúlt 18, tehát nagykorú! Iskolába nem jár, nem lenne baj, ha belekóstolna a munkába, így hamarabb visszaülhetne az iskolapadba megint.

Kérdező, próbálj szót érteni a fiaddal és együtt megtalálni a helyes megoldást!

2018. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Szegény gyerek nem csoda, ha szarik az életbe, mert rá is szarnak...

Azt mondod kérdező, hogy tini kora óta nem tartja veled a kapcsolatot a fiú. Vajon miért mi változott, talán az exed mocskolt neki vagy csúnya volt a válás és te negatív szerepben tűntél fel?

Szerintem beszélj vele, illetve a jogi dolgokat is intézd, hogy a nagyihoz kerüljön a pénz vagy vedd magadhoz, bár nem lesz sétagalopp, de csóri gyereknek lehet ez a legjobb.

2018. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!