Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik rosszabb? Egy feleséget...

Melyik rosszabb? Egy feleséget egy hivatásossal megcsalni, vagy egy ismerkedés/randizás után szexelni?

Figyelt kérdés

TV-ben is meg itt is olvasom, hogy mentegetőzik a férfi, hogy ő bizony pénzért soha nem vett lányt magának.


Ha belegondolok jobb ha pénzért vesz magának, mert akkor csak a szükségleteit elégíti ki, de ha randizik, meg udvarol másnak, az már jóval mélyebb érzelmesebb megcsalás.


Szerintetek?


Szentfazékok automatikusan lepontozásra kerülnek!


2010. jún. 13. 11:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hivatásos az "enyhébb" de ezt sem tudnám elnézni a páromnak.
2010. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%

Minek megcsalni??


El is lehet válni, de akkor már összeházasodni se volt értelme..


Most pedig elégítsd, ki magad hivatástudatból és pontozz le!!


Hajrá!

2010. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hivatásos jobban fájna, bár mindkettőért repülne. A randi, találka az érzelem, arról lehet, hogy nem tehet, de a hivatásos az tudatos megcsalás. És ráadásul minek? Ha valami nem tetszik a kapcsolatban,akkor hagyjon el.
2010. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A hivatásossal malacságra vágyik, de ha udvarol akkor meghódítani is akar és az a rosszabb. Mindkettő rosszul érintene és kidobnám.
2010. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%

A Másik meg az, hogy aki HIBÁZIK (!!!) Az tanulja meg elismreni (!!) és ne kezdjen még el mentegetőzni, hanem vallja be hogy egy xar ember..


Ezért is lepontozhatsz..

2010. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan nővel történő megcsalás, akit aztán soha többé nem lát, bocsánatosabb búnnek itéhető /talán./ De nálam egyik sem fér bele, mert egyszerűen undorodnék tőle. Én sokra tartom magam és az érzelmeket, amikkel nem lehet játszani
2010. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne egyáltalán különbséget tenni megcsalás és megcsalás között?

Legyen gerincük felvállalni az egészet a félrelépőknek, és ne keresgéljenek ilyen idióta enyhítő körülményeket.

2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bizony ha egy hivatásossal akkor csak szükséglet, de sajnos az is megcsalás!

Én azt szeretném ha párom lesz sohase kelljen máshoz mennie hanem szóljon nekem ha probléma adódik!

2010. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%

Pontozz le engem is,lesz@rom..azé' is elmondom a véleményemet...

Szrintem mind a kettő ugyanolyan szemét dolog..tök mindegy ,melyikkel csalna meg a párom(szerencsére erre nem fog sor kerülni) akkor is dühös lennék..

Azok az emberek akik a párjukat megcsalják,puhányoknők esetében meg na..hagyjuk...

Gyenge,szánalomra méltó emberek mert nincs bnnük annyi kurázsi hogy megmondják a párjuknak hogy nem működik jól a dolog,inkább elmennek máshoz örömet szerezni maguknak..

2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%

Én azt nézném, miért tette, milyen indok motiválta a megcsalásban.


Pl.: egy alkalmi ismeretség bódult mámorában ágyba kerülnek.


Vagy: elhatározott szándékkal -előre felkészülve...-, elmegy az örömlánnyal.


Így azért már jól látható az árnyalatnyi különbség is, nem?

2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!