Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldalon ismerkedés...

Közösségi oldalon ismerkedés családos nőként?!

Figyelt kérdés

fent vagyok egy közösségi oldalon ahol az adataim nagyrészét csak az ismerőseim láthatják. Képként egy anime arc van felrakva ami elég élethű.

Kaptam levelet egy ismeretlen fiútól amiben ismerkedni akar. Erre mit kéne írni most akkor? Még nem volt ilyen.

Van párom, jelezve van az oldalamon. (mindenki látja)

Van gyerekem, kép is van rajta ami mindenki számára látható. Barátokat szívesen szereznék szóval akár ismerkednék is vele, persze párom tudtával. De semmi több.

De ez a ismeretlen ráírás ..."nagyon szép vagy....megismernélek ha lehet..." nekem ez csajozósnak tűnik. Bár engem már ősdinó korban próbáltak felszedni utoljára... Dehát létezik, hogy béna s nem vette észre, hogy párkapcsolatom s gyerekem? Vagy nem is érdekli???

Van kb 10 közös ismink, gondolom onnan talált meg.

De most írjak neki? Minimális önbecsülésem van (szülés s plussz kilók miatt) s ez tök jól esett de legszívesebben kereken leírnám van párom, kislányom, esélye semmi csak mint barát. Szerintem ez így őszinte s korekt. De sokszor az őszinteségem keménynek és elutasítónak tartják, szóval ennyibe s maradna.

Segítség???


2011. márc. 6. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén szólva én nem válaszolnék rá semmit. Nem sokba veszem az olyan embert, aki családok emberrel (akár férfival akár nővel) kezd.

Elhiszem, hogy jól esett, de maradj ennyinél. :)

2011. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet,hogy a párod igy akar tesztelni?
2011. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de ezek ilyen körlevelek, küldik gondolkodás nélkül. Aztán hátha bejön valaki szombat délutánra. Vagy csak adathalászat
2011. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ne válaszolj neki. :) Ha másodjára is jön tőle valami, akkor lehet, hogy tényleg komolyan gondolja. De sokan vannak, akiknek ez a "sablonszöveg" és nyomatják mindenkinek, akinek van fent fotója. Anyukám húga 46 éves, jól néz ki, és elég sok ilyen jellegű üzenetet kap. Nem szokott rájuk válaszolni.
2011. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írd meg az igazat. Az a legtisztább. Így legalább egyből tudja, hogy mire számíthat. Először említsd meg Neki, hogy nézze meg jobban az adatlapod, nem tűnik-e fel valami, szerinte Te szeretnél-e társat keresni, vagy valami ilyesmi... :) Aztán ha nem veszi a lapot és még mindig nyomulni akar, akkor kerek perec mondd meg, hogy férjed, kislányod van, max. barát lehet, ha ezt így elfogadja akkor OK, egyébként ennyi. :))

Én még nem jártam így, nem próbáltak felszedni, de én ezt tenném. Nekem is van két gyermekem, két évesek, párom is van, fent is vagyok a közösségi oldalakon, de tuti nem mennék bele én sem "olyan" ismerkedésbe.

Sok sikert! :)

31/N

2011. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
A párom már kétszer kapott ilyet iwiwen...nem kell komolyan venni, minden 20. ember kap ilyet.
2011. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, be ne dőlj neki! A koleszos szobatársamnak és az apjának is ez a fő szórakozása, hogy szerelmes, ismerkedős leveleket írogatnak iwiw-en és facebook-on a fényképes nőknek. És jókat röhögnek a válaszokon. (szerintem elég aljas dolog). Szóval ne röhögtesd ki magad, én azt ajánlom.


17/F.

2011. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem válaszolnék.
2011. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is az ugrott be elsőre, hogy a férjed akar tesztelni. :)
2011. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem már mindenki kapott egy pár ilyet
2011. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!