Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál szülőként?...

Hogy reagálnál szülőként? Nektek is fura lenne?

Figyelt kérdés

Van 3 fiam, a középső fiam járt egy lánnyal pár hónapot, már úgy egy éve.

Most a nagyobbik fiam hazahozta ugyanazt a lányt... Mi már ismerjük az egyik fiunk oldaláról, most pedig a másik fiamé, picit szokatlan, fura.


Hogy reagálnátok? Nektek is érdekes lenne ?


2018. ápr. 25. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Az ő dolga. A lány helyében mondjuk én nagyon kellemetlenl érezném magam, hogy az egész család végigdugott, de...
2018. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes lenne, de ha a másik fiam nem csinál belőle gondot, engem nem fog zavarni
2018. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy vajon ez a másik fiamnak nem okoz-e gondot, azért mégis csak a volt barátnőjét kell nézegetnie az asztalnál egy vasárnapi ebédnél, vagy a nyaraláskor ahova hozza majd, vagy ha csak itt van és nevet, hogy ő is megnevettette , érdekes ez nekem .
2018. ápr. 25. 15:40
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg azt a fiadat, akivel régebben járt a lány, hogy nem zavarja-e a helyzet.
2018. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem örülnék neki.
2018. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon nem tetszene. Nem a lánnyal beszélgetnék el, hanem a két fiammal, külön-külön. Ilyet korrekt testvér nem tesz a másikkal. A lányról meg hagyjuk, hogy mi a véleményem.
2018. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Persze, ítélkezzünk csak ész nélkül: attól még nem ku.rva a csaj hogy igy alakult- van az úgy hogy nem jön össze egy kapcsolat-ás a másik fiadat éppen ez első miatt ismerte meg...
2018. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
hát furcsa, de az sem jó ha egyszer-használatos, eldobhatóval járnak haza. :D
2018. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

"Aki a tesójával ilyet megtesz, az egy kis féreg."


Azért ez egy kicsit erős, hisz nem ő vette el tőle a lányt, már egy éve nincsenek együtt. Ettől még persze kellemetlen lehet az előzőnek, bár ha csak pár hónapot voltak együtt olyan nagyon nem lehetett komoly a dolog.

2018. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Gerinces ember nem jár az exe testvérével, soha. 1 évvel később sem. Mert ELVEK is vannak a világon.
2018. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!