Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azonos nemű testvéreknél nem...

Azonos nemű testvéreknél nem gáz ha egy szobában laknak és meztelenül alszanak egymás előtt átöltöznek míg az egyik zuhanyzik a másik bemegy wc-zni vagy fogat mosni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem semmi nincs belőlle, gondolom nem jó kedvükből vannak egy szobába, ebbe nőttek fel, nincs belőlle semmi
2018. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy szobaba laktam a hugommal:) mi ezt szoktuk meg. Semmi extra. Es ha furodtem siman bejott pisilni vagy fogatmosni :D (zuhanyfuggony egy csoda:D)
2018. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, sőt normális testvérek közt még a külön neműeknél se az.
2018. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Miert lenne gaz? Elvileg ez a normalis, hisz a véred. Vagy nem annak tartod? Mert az akkor tenyleg gaz ;D
2018. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Amikor hugomék nálunk vannak nekünk ez teljesen természetes,nem jelent gondot.36N
2018. máj. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
fiutesómmal mi egy szobában vagyunk és meztelenül alszunk
2018. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
mi is
2019. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámmal egy szobában voltunk, én lány vagyok. Később volt belőle probléma amikor már kezdtem nőiesedni. Külön szobába akart menni mert sokszor kellemetlen helyzetbe hoztam, és ezt szóba hozta.
2021. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hogy egyneműeknél, de az ellenkező neműeknél sem gáz.

Mi is ilyenek vagyunk nővéremmel.

18/F

2023. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!