Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha anyósjelö...

Hogyan reagálnál, ha anyósjelölted megpróbálna rábeszélni az abortuszra, miután bejelentettétek hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy,hogy amikor a fia ott van,úgy csinál mintha örülne neki,utána mikor elmegy valahova a fia,és kettesben maradtok,felajánlja a segítségét,hogy segít titokban elrendezni az abortuszt.
2018. máj. 15. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretnétek a gyermeket, akkor én a helyedben nagyon ideges lennék. Mindenképpen mondd el párodnak ezt és most helyben a gyökerénél ragadjátok meg a problémát.


25/F

2018. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

hány évesek vagytok??

mióta vagytok együtt??

dolgoztok??

anyagilag meg engedhettek egy gyereket??

2018. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden körülmény oké, és tervezett baba volt, akkor én a helyedben úgy képen vágtam volna, hogy a fal adta volna a másikat.
2018. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
A 2es az anyós...
2018. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám a nőnek, hogy ezt ismételje el, ha a barátom is ott van - ha nem teszi, megmondom én -, és onnantól kezdve megszakítanék minden kapcsolatot az anyóssal.
2018. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

azért anyósjelölt mert nem házasodtak össze, azt se írta hogy mikor átmegyünk hozzájuk, hanem amíg a fia ott van

most lehet egy 18 éves lány tette fel a kérdést,

abba az esetbe megérteném a nőt, hogy azt gondolja hogy nem állnak készen a gyerekre

2018. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen közölném vele, hogy innentől nálunk nem kívánatos személy. Se a gyereket, se engem nem lát többet. Az okát pedig ő fogja elmagyarázni a fiának.
2018. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Kérnék egy perc türelmet, majd lopva elindítanék egy hangfelvételt, aztán visszakérdeznék kedvesen, hogy mit is tetszett mondani. Majd szépen lejátszanám az egészet a pasinak, hiszen természetesen az anyja lesz az, akinek hinni fog (ő pedig mindent tagadni fog, ha te egy szó nélkül felkelnél ennek a beszélgetésnek a közepén és elmondanád a pasinak, mit kavar az anyósjelölt). Ezt követően lehet anyóst falhoz állítani, hogy mégis mi a fenét képzel.
2018. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Azért fontos lenne a 2. válaszoló kérdéseit megválaszolni!!! Anélkül hogy tudnánk válaszolni?
2018. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Elkérném a pénzt, megtartanám a gyereket. Úgy se követelhet vissza, csak ha elmondja, hogy mit tett.


Esetleg vennék belőle egy mama szemefémye feliratú babaruhát.

Vagy egy világ legjobb nagyija bögrét. És röhögnék a markomba.

2018. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!