Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölteék azt a kérdést,...

Miért törölteék azt a kérdést, ahol a lány egyszerre volt terhes az anyukájával?

Figyelt kérdés
Érdekeltek volna a fejlemények de már eltűnt
2018. jan. 22. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert kamu volt.
2018. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Egyik hozzászóló meg is jegyezte h milyen részletekbe menő a leírás, le volt minden írva évre pontosan, az gyakran a hazugság elkendőzésére szolgál
2018. jan. 22. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoztam ezzel a kérdéssel, tehát nem tudom miről van/volt szó, de én ismerek olyan családot ahol tényleg egyszerre volt terhes az anya meg a lánya. Persze nem egyszerre szültek, a család sem egy jóhírű, a lány is talán 17 éves volt mikor szült. De egyébként van ilyen.
2018. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Aki szokott olvasgatni itt, hamar levágja,hogy kamu volt.

Mindig ugyanaz!

Most érettségizett a lány, egyetemre jár, a fővárosban tanul, a családja gazdag és Szegeden lakik, a szülei elváltak, anyukájának új párja van. A barátja is gazdag.

Lehet érezni a stílusból, hogy van pár kérdés amit ugyanaz írt ki, csak mindig más történik vele.

Most éppen terhes volt. Jövő héten szakot vált az egyetemen és nem tudja hogy mondja el otthon. Következő héten meg más baja lesz.

Kamu mind..

Ettől függetlenül a történet igaz lehet,más családoknál, nekem is van ismerősöm,akinek a lánya egy idős a testvérével.

2018. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne már!


A Szegedes-Pestes hülyegyerek volt?


ÉN arról a részéről már lemaradtam :D Most már megint Szegeden van a csaj?! Az minden kérdésében mást kamuzik, hol Szeged, hol Pest, holt itt hol ott él. Egyszer már végzett, aztán még tanul... tiszta elmebeteg.

2018. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Furcsa de nem lehetetlen. Nalunk a rokonsagban is tortent ilyen. Anyuka 19 evesen szulte a lanyat, tobbe soha nem esett teherbe a ferjetol. Elvaltak, a lany felnott, anyukanak uj parja lett. Evekig probalkoztak gyerekkel de nem jott ossze. Aztan sikerult es kozben a lanya is terhes lett, most meg fel ev korkulombseg van anyuka kislanya es kisunokaja kozt. Semmi nagy dolog nincs ebben. Most 47 eves anyuka es 7 eves kislanya van, a nagylany 28 eves, 6 es fel eves kislanya van.

Semmi nagy dolog nincs ebben.

2018. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

A romáknál ez mindennapos eset.

Ott mindig terhes valaki...

(Sokszor a kutya is.)

2018. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Vagy ha anya és lánya ugyanattól terhes.
2018. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Néhány válaszoló nem a kérdésre válaszol, nem az volt a kérdés h lehetséges-e hogy valaki egyszerre szül az anyukájával, hanem h az a konkrét kérdés kamu volt-e
2018. jan. 23. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Szeged-Pesti lány az igazi legendának számít már itt :D
2018. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!