Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővéremnek 2 pasija van....

Nővéremnek 2 pasija van. Segítség?

Figyelt kérdés

A npvérem eggyütt van 1 pasival 2 éve... nekünk azt mondja, már unja... de ugyanakkor ölelgeti, meg na... nem szakít vele... ami nem is lenne gond,ha közben nemewgy másik sráccal találkozgatna és a barátjának meg hazudozik össze vissza,h munkájáva kapcsolatba kerestél (szombat este 7kor) és most is eggyütt van azzal a másik sráccal. anyu már azt gondolja h kizárja csak 5 percre, és kitesz az ajtóra egy cetli: kváknak nincs bejárat.

Ti mit gondoltok erről?


2010. jún. 14. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ő élete, ő dolga, ne szóljatok bele. Amúgy egy anya sem qrvázhatja le a lányát, ha mégis, akkor meg lesülhet a bőr a mocskos képéről.
2010. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom milyen világban éltek ti, de szép kis család lehettek. A nővéred is, de anyukád is gyönyörű alak. Elítélem amit a nővéred csinál, de az ő saját magánügye. Anyukádnak is lehet róla véleménye, el is mondhatja, de ennyi. A saját lányát lek*rvázni, na az gyönyörű. Az én anyám próbált volna így véleményt nyilvánítani, asszem sose mondanék neki el semmit. Ehhez képes az enyém mindig csak udvariasan mondta el a véleményét, és érdekes, 23 évesen, 3 éve külön élve is mindent elmondok neki, még azt is, ha egy helyes pasi rám mosolygott.
2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
A nővéred valószínűleg nem tud még dönteni, azért tartja mindkét vasat a tűzben. Az elsőhöz még kötődik, a másikhoz vonzódik. Nem kell mindjárt pálcát törni felette. Majd megerősödik valamelyik kapcsolat, és szakít a másikkal. Egyébként meg semmi közötök hozzá, mindenki úgy éli az életét, ahogyan tudja. Ha tudnád, hány pasi él egész életében kettős játékot (feleség + szeretők), nem csesztetnéd a nővéredet ilyen butaság miatt.
2010. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ma 21:13

Mégis mit csináljon az anyja gratuláljon neki "Ez az kislányom és igy tovább k.urogassál egyszerre 10 pasival büszka rád anya" ?????

Hát tudod van erkölcs is a világon! Az anyukája biztos nem erre tanitotta, hogy hütlenkedjen és hazudgáljon alattomosan az embereknek! Vannak olyan emberek akik még elitélik az ilyet és a nővére mivel nem szüz kislány és nem erkölcsös módon viselkedik, bizony más szó tényleg nem illik rá mint az hogy K.URVA!


Sok ember végig van sértve ha valami rosszat mondanak rá ám magába nézni az illetőnek már luxus, és esetleg bevallani, hogy egy nagy rakás szar az illető!

2010. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem szép dolog bírálni, mindenki maga választja meg mennyire erkölcsös életet él. Üljön le és mondja el a véleményét anyukád, de ilyet beszólni...kulturált ember nem viselkedik így. Nem támogatom a nővéred viselkedését, de az ő élete, az ő dolga, ő b*szik rá, ha így viselkedik, nem te és nem anyukád. Ergo nincs hozzá közötök, egyikőtöknek sem. Nekem soha nem szóltak volna bele még ha ilyet csináltam volna akkor sem. Ti is tartsátok tiszteletben a magánéletét.
2010. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
fiatal tegye amig tudja én is ezt teszem:D
2010. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Uhh itt jó pár embernek az szór szemet, hogy ennek a szegény ártatlan kislánynak megmondta az anyja az őszintét, ahelyett hogy leszarta volna nagy ivbe az egészet! Hát ha már ott tartunk mi a szép dolog és mi nem...hát szerintem a nővére gusztustalanabb! Tudjátok mit? Inkább az anyja k.urvázza le mint a fél város, meg a pasijai!

Ha az én lányom csinálná ezt biztos megkapná tőlem a fejmosást mivel a szülöje vagyok nahogy már ne mondjam meg neki mi a helyes! Ki fogja őt nevelni a tisztességre, becsületre ha nem az anyja? Méghogy ne szóljon bele... Hát ezekszerint ha nektek lányotok lenne még a sarokra is kiállhatna felőletek ugy tojtok az egészre magasból!

2010. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Vannak dolgok, amikbe a szülő beleszólhat, vannak, amikbe nem. A véleményt el lehet mondani, de nem hinném, hogy ezt ilyen formában kell közölni. A gyerekünket pedig ha már nevelésnél tartunk talán akkor kellett volna megnevelni, mielőtt eszébe jut ilyet csinálni.
2010. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:49

20 éves lány vagyok és hidd el ez nem nevelés kérdése, manapság már az a menő ha egy lány 2-3 pasival b-gat, és hülyiti a fejét összevissza! Ez már divat sajnos!

Én rám tudod mit mondanak a barátnőim azért mert 1 éve komoly kapcsolatba vagyok és hüséges vagyok? Azt hogy maradi vagyok, és haladnom kéne a korral! Pff

Én is azt mondom h undoritó dolog ez és én nem türném el szó nélkül ha alányom ezt csinálná, a másik meg nem tul egészséges dolog a pertnerváltogatás!

2010. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell neki gratulálni, de szépen is el lehet magyarázni a dolgokat. Ha az nem hat, akkor - mivel a szülő ismeri a gyerekét - más módszerekhez kell folyamodni. De nem ahhoz, hogy leqrvázza a saját lányát.
2010. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!