Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a családdal ez a...

Hogy telik a családdal ez a 3. napos hétvége?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 21:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Vagy esetleg Vác? ;)
2018. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 mantis religiosa ***** válasza:
73%
Netán Hajdúdorog?
2018. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 mantis religiosa ***** válasza:
83%
3-ból 2-n dolgozok, a harmadikon kertészkedünk, főzünk, templomba megyünk.
2018. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem sok jelentősége van, hogy épp milyen nap van
2018. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

A főzést nem visszük túlzásba, bár két bográcsozás azért benne van (elsőnek krumplit és tojást főztünk héjában, másodjára káposztaleves lesz), ma speciel rántottát ebédeltünk, abból a negyedkilós csiperkéből, amit a mai kiránduláson találtunk (s amiből estek le darabok, de azért maradt elég).

Tehát túrázunk, mindennap 1-2 óra, kertészkedünk, én dolgozom a házon is, mindig van valami...

S persze sokat ülünk a gép előtt, ki-ki a saját szobájában, de néha együtt is nézünk valamit :)

Plusz kismacskázunk, ki kell élvezni, tündériek és valószínűleg az utolsó alom, most már elég lesz a környéken egy időre, remélem. Jó korban vannak, most kezdenek rendesen játszani és egeret enni. Állandóan beszaladnak a házba, szerintem nem tudják, hogy ők kintiek.

Tegnap fürödtünk is, ami elég ritka dolog, általában zuhanyozunk, a fürdéshez fel kell tekerni a bojlert s azt el szoktuk felejteni. Az is egy kellemes közös program, főleg öreg tsontjaimnak a túra után :D


Szeretem, ha mindenki itthon van, bár csak ketten vagyunk plusz a 7 macska és az ezer pók, de azokat alig látom.

2018. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Ferjemmel kettesben ejtozunk itthon, pihenunk, filmezunk, neha vegzek egy kis hazimunkat, fozok, eszunk, beszelgetunk,ferjem jatszott, en pl tornaztam, mostam, kutyazunk, olvasunk, keresztrejtvenyezunk, rapihenunk a jovo heti munkanapokra.
2018. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
88%

Apàm szemétkedik velem ugyanúgy, mint mindig. Anyám meg sem nézett, a tesóm meg nagyképűsködik.

Több időt töltök a cicáimmal és a kutyámmal, nekem ők a családom.

2018. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Könyvelő májusban nem ünnepel... Majd május 32-én :)
2018. máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%

Piranbn vagyunk, a tenger ghecihideg, de amugy okés, a kaják isteniek :)


Tegnap leégtünk, és már hiányoznak a hegyek (Svájcból jöttünk), de száp elönyaralás :)

2018. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Vizsgaidőszak kezdete előtt egy nappal:D
2018. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!