Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a családdal ez a...

Hogy telik a családdal ez a 3. napos hétvége?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 21:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap befejeztem egy régi lóca felújítását, a férjem dolgozott, de csak 2-ig, utána az udvaron matattunk. Ma is dolgozik egy kicsit, aztán bográcsolunk, csülkös pacalt főzök, lazulunk egy kicsit, délután meg megnézzük mi a pálya a kisvárosi programok között. Talán elmegyünk Túrkevére, a Juhászfesztiválra. Mindegy, csak együtt legyünk.
2018. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

Szombaton dolgoztam egész nap, utána bevásárlás, mosás.

Tegnap pihentem, sportoltam, ma pedig kirándulni megyek az egyik barátommal. Igaz én egyedül élek, de azért remélem nem baj, hogy válaszoltam :)

2018. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

A szabadságomat összehoztam a pünkösddel, hogy így legyen hosszú szabadságom úgy, hogy közben tudjak spórolni a szabadságokkal. Szerencsére mindenki nyárra tervez, így se vezetőknek, se kollégáknak nem volt erre rossz szava.

Szabadságom két harmadát ismerősömnél töltöttem a fővárosban. Szándékosan terveztem ilyenre, mert volt sejtésem a korábbi szabadságaim alkalmával mi lenne itthon.


Az utolsó négy napot terveztem itthon tölteni, de már megbántam. Ordibálás, veszekedés a cigi és a pénz körül, majd enyhe féltékenykedés, és sértődött pofavágások uralkodnak itthon. Megbántam, hogy hazajöttem.

2018. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%

-Szombat: egész nap főztem, hogy ne kelljen 2-3 napig, este kiszövegkiemelőztem a lényeget a tételekből.

-Vasárnap: Takarítás, olvasgatás, rokonlátogatás, este elkezdtem tanulni.

-Ma: holnap vizsgázok, így tanulni próbálok, plusz gyakorizok mellette:D. A család meg elment Veszprémbe az állatkertbe.

2018. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%

Harmadik napja fetrengek itthon. Nyugodtan ittam meg a reggeli kávém az erkélyen, nap közben meg netezek, elolvastam egy regényt is, az összes zajos szomszédom vidéken van, csend van a lakásban, nekem pedig semmi halaszthatatlan dolgom nincs. Karácsony óta nem volt ilyenre lehetőségem, annyira jól esik ^_^

Családom a szüleimből áll, de ők 250 km-re élnek, és kirándulni mentek a hosszúhétvégére.

2018. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A család egy része balcsin én meg itthon pihenek a párommal.
2018. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!