Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozaikcsaladban tudtok boldog...

Mozaikcsaladban tudtok boldog lenni?

Figyelt kérdés
4 éve váltam el. Elettarskent élek egy férfival akinek van egy felnőtt gyereke aki nem velünk el. Nekem is van egy kiskorú gyerekem aki viszont velünk él. Biztos velem van a baj de én nem érzem jól magam így mer a párom rengeteget foglalkozik a felnőtt gyerekével (vannak külön programjaik) én meg addig otthon ülök mert oda nem mehetek. Ha közös lenne a gyerek nem lenne ez a gond de így nagyon rossz. Más h éli meg az ilyen mozaik családot? Tudtok benne boldog lenni?
2018. máj. 29. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem mehetsz a közös programokra? Nálam ezzel véget is érne a kapcsolat
2018. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A közös programokra nem tudok menni mert az a exenel a garázsba zajlik. Ott segít a gyerekének . Én meg addig otthon malmozom..
2018. máj. 29. 06:53
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nem "malmozz", hanem csinálj valami értelmeset!


Ennek semmi köze a "mozaikcsaládhoz", hanem csak annyit mutat, hogy nem tudod amgad elfoglalni.

2018. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy felnőtt nő azért képes kellene hohy legyen önmagát egyedul is elfoglalni....
2018. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Látom tetszik az elnevezés, hogy ezt itt lefuttattad,de első soron ez simán egy kis féltékenykedés és nyafogás.

A a párodnak felnőtt gyereke van egyáltalán nem biztos, hogy újra babázni akar veled.

Inkább az a kérdés, hogy lehetsz -e boldog ebben a kapcsolatban.

2018. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez gondolom eddig is így volt. Ennek ismeretében lettél a párja, és az élettársa. Te meg addig menj el a te gyerekeddel valahová: játszótérre, kirándulni, barátnőhöz, nem kell pénzt kiadni mindenáron.

Ha a gyerek is láthatáson van, meg a párod is a fiával van, akkor meg wellness: feldobsz egy hajpakolást, megcsinálod a körmöd, sorozatokat nèzel, estére meg hozzon a párod pizzát.

2018. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van ez nem normàlis. Hogy van kettesben program, az okè. De hogy soha nincs közös az nem. Mondd meg hogy a jövő hèttől szervezzen olyan dolgokat kiràndulàs stb ahova 4 mentek. Örüljön, hogy nyitott vagy a kapcsolatra a fiàval, mert bàr teny hogy igy normàlis, sokan mègsem azok. Aki meg azt irta fèltèkeny vagy, az soha nem volt a te helyzetedben. Max neki van egy gyereke ès azt csinàlja, mint a pàrod. Nem vagy fèltèkeny, csak együttèlèsben nincs olyan, hogy ja nekem van az eletemnek egy resze, amihez nincs kozod, ahova te nem tartozol.
2018. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van közös programja a gyerekével. Gondolom veled is van közös programja, ahova meg a gyereke nem mehet. Amikor ők együtt vannak menjetek ti is a gyerekeddel vagy barátnőkkel valahová.
2018. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudtam, mert a hozzád hasonló, irigy mostohaanyám tönkretett lelkileg.


Pont ugyanez volt a hisztije, mi az, hogy apa foglalkozni mer velem és nem szar le 18 éves koromtól kezdve.

Sajnos apa meg volt olyan ostoba, hogy ahelyett, hogy kibxta volna a nőt a fenébe, inkább velem meg a családjával szakította meg a kapcsolatot szinte 100%.

2018. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Társ függő vagy,azok malmoznak ha a párjuk saját programra megy és nem őket nézi null 24 ben,ezen gondolkozz el,mert rámehet a kapcsolatod is erre..
2018. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!