Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan családról, akik csak 3 évente mennek nyaralni, de akkor 2 hétre egy trópusi helyre?

Figyelt kérdés
A közbe eső években sehová nem mennek, a gyerekek hiába vágynának pl egy balatoni nyaralásra a nyári szünetben, hiszen nekik mindegy hol pancsolnak. Viszont a szülők úgy beszélnek, hogy ők aztán nem adnak ki pénzt arra hogy egy koszos tónál, vagy egy jelentéktelen tömött adrián nyaraljanak, ez olyan mintha az ablakon dobnák ki a pénzt, semmi jó nincs benne. A gyerekek minden évben hallják az osztálytársaktól hogy ki a balcsin volt, ki horvátországban, ki olaszban, ők meg szomorkodnak hogy otthon ültek. Egy kisiskolást nem vigasztal az, hogy majd 2 év múlva télen a seychelles szigetekre fogunk menni.
2018. jún. 12. 17:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy az ő dolguk. A kisgyerek idősebb korában majd becsülni fogja, hogy őt elitebb helyekre vizték a szülei.
2018. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Az ő dolguk. Van aki soha életében nem megy nyaralni.n
2018. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén szólva szerintem ez egy olyan kérdés, amiben nincs igazság.

Mert ha belegondolsz, attól, hogy szülsz 1-2 gyereket, neked már nem lehetnek vágyaid, amiket megvalósítanál? Te mondj le most már mindenről, és CSAK a gyerek kapjon meg mindent? Mert lássuk be, oké, a gyerek vágyik a pancsolásra a Balatonon, de ez nem egy létszükséglet. Ha egyébként megkap mindent, amire szüksége van, akkor igaza is van a szülőknek, hogy ők világot akarnak látni, meg nem is, hiszen a gyerek vágyait is kellene valamilyen szinten nézni.

A szülők pedig mikor nyaraljanak ilyen egzotikus helyeken? 60 évesen? Tehát őket is meg tudom érteni, és én nem tudok se jót, se rosszat gondolni az ilyen emberekről.

2018. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Jól teszik, hogy elmennek a koszos, hideg, szürke télből egy ilyen csodás helyre.

Ami a Balatont illeti teljesen igazuk van.

2018. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
A szülőkkel értek egyet.
2018. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
34%

Én biztos nem így csinálnám. Három évig sehová, utána meg luxushelyre. Hülyeség. A Balatonra nehogymár nem tudnak lemenni egy hétvégére annak ellenére, hogy a luxusútra gyűjtögetnek. A gyerekeknek kell egy kis nyaralás.

Te ki vagy a történetben?

2018. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
Semmit ő dolguk,én inkább megyek skandináviába ha tehetem,nem szeretem a trópust, a meleget..
2018. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
Mêg egy gondolat. A Balaton ugyan a miénk, de mégiscsak 2000 forint egy lángos. Szóval inkább két hét trópusi szigeten, mint akár három hét a Balatonon.
2018. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
57%
6. vagyok. Mielőtt bárki félreértené, gyűjtsenek a luxusutakra, de egy-egy hétvégét nehogy már ne bírjanak ki, ha a gyerekek arra vágynak.
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy soha az életben, semmi nagyobb baja ne legyen az említett gyerekeknek, mint az, hogy 3 évente egy egzotikus nyaralásra járnak.
2018. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!