Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így belevágni egy...

Érdemes így belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy pasi már majdnem járunk, rajtam múlik. Érzem hogy tetszem neki, a vonzalmat meg minden, de szerintem én nem vagyok elég szép neki, nem leszek elég szép mellette. Hány szép nő van, biztos azért választ engem mert látja milyen kis jelentéktelen bizonytalan valaki vagyok. A múltkor is összedicsért, én meg legszívesebben beletömtem volna egy papírgalacsint a szájába, hogy ne dicsérjen már álljon le. Mondtam neki hogy szerintem nem vagyok szép csak átlagos vagyok. Ő meg azt mondta hogy szerinte igenis szép vagyok és ezt a fiú dolga eldönteni. Annyi kételyem van magammal kapcsolatban, vágjak bele igy. Ugye hogy ő is jobban jár ha elhajtom? Hosszútávon úgysem viselné el. Igy legalább maradhatunk barátok.
2010. jún. 16. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is pont igy vagyok most a srác magának állítólag nem tetszik pedig magas babaarcú szép zöld szemű pasi én meg hát cseppet sem vonzó. Nem is merek neki hinni hogy tényleg komolyan gondolhatja e velem.....20L
2010. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne azt gondolni, hogy mindenkinek az tetszik amit te szépnek gondolsz. Ha ő szépnek lát téged, és ő az átlagost szereti, akkor hidd el, fogadd el. Nem hinném, hogy hazudik.


Egyébként nagyon sokan keressük az átlagos lányokat, pont egy ilyen kell komoly kapcsolatra, nem pedig olyan lány aki el van szállva magától, hogy ő hú de milyen jó meg minden srác a lába előtt hever ha akarja.


23/F

2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg a fiú dolga eldönteni:)

Tessék túllépni az önbizalomhiányon: ha ő mondja, miért nem hiszed el? Tényleg igaz, hogy mindenki mást lát szépnek, és gondolj bele, hogy rajtad kívül a nők 95%-a átlagosnak véli magát - ez mutatja, hogy az emberek nem a külsőbe, hanem a belsőbe szeretnek bele.

Egyszerűen tudd elhallgatni a kételyeidet, és akkor nem lesz gond. Nem kell mindennap azon sopánkodni, hogy "csúnya vagyok, miért szeretnél" - amíg melletted van, ne tégy fel ilyen hülyeségeket magadban.

Lehetsz gyáva, és elszalaszthatod a boldogságod, és lehetsz bátor. Barátok pedig nem maradhattok, ha ő szerelmes beléd... az csak rosszul sülhet el.

2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mikor összejöttem a barátommal nekem is kicsi önbizalmam volt, de ő annyit dicsért hogy a végén már kénytelen voltam elhinni és ez jót tett az önbecsülésemnek. hidd el neki, amit mond! mért hazudna? mért várna rád most is, ha nem gondolná komolyan?
2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nagyon buta vagy.Attól,hogy ilyen problémáid vannak magaddal,még nem kell elszigetelned magadat a jó dolgoktól(mert neked is jó,írtad,hogy bejön neked,vonzódsz hozzá).Másrészt pedig lehet,hogy rosszul látod magadat és valójában nagyon szép nő vagy.De most félretéve,hogy nézel ki,így csak elveszed az esélyt attól,hogy talán egy szép és tartós kapcsolat elé nézel.Ha a fiúnak ennyire tetszel,akkor inkább örülj neki-nem hinném,hogy számító módon dícsér téged csak azért,amit írtál,hogy átlagos vagy és ezért felesz meg neki;a férfiak nem úgy gondolkodnak,mint a nők.És senkinek nem szabad mutatnod,hogy ekkora önbizalom hiányban szenvedsz,mert ez tényleg kiábrándító lehet.

21/L

2010. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha szeretnéd nem hezitálnál ennyit.

De lehet,hogy ő komolyan gondolja amiket mond és te ott hagyod és szarul esik neki.

Nem értem mért itt kérdezed ezt mert neked kéne érezni!

2010. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szép vagy, vagy sem...tudod ez amolyan izlések és pofonok. Jól is néznénk ki, ha minden fickó egy csajért epekedni és fordítva...hol lenne most a világ?

Szóval lehet, hogy te magadnak nem tetszel, de neki meg benned valami nagyon vonzó számára, amiért még ezt a "nem vagyok szép" stb. dolgaidat is képes elviselni, csak veled lehessen. Szóval ha neked is bejön, én ki nem hagynám a helyedben a lehetőséget!

Sok sikert és egy kis önbizalmat!

2010. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot nem szánalomból kezdeményez az ember. Tetszel neki, törődj bele.
2010. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is átlagos nő vagyok, és évek óta egy olyan vonzó férfi a párom, akinél eszembe sem jutott volna, hogy nekem lehet esélyem.
2010. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!