Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megőrülünk egymásért, viszont ő szerb én pedig magyar. Nagyon nehezen értjük meg egymást. Én tudok valamennyire szerbül és ő is magyarul, de az a tudás szerintünk nem elég egy komoly kapcsolathoz. Futókalandot egyikünk sem akar. Van itt olyan személy aki már belevágott egy ilyen dologba? Esetleg felejtsük el egymást vagy valami jó is kisülhet belőle és idővel talán sikerül együtt eléggé megtanulnunk a nyelveket? :S
2011. máj. 15. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Igen. A nyelveket jobban elfelejteni nem fogjátok, csak jobban megtanulni. Nem ezen múlik főleg.
2011. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én élvezném a helyzetet, pl mondod neki, hogy csók, nem érti, mire te megmutatom. Egyből megérti. Nagyon szép kaland lehet, s attól, hogy most különböző nyelvet beszéltek nem biztos, hogy csak futó kapcsi lesz.
2011. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de hogy beszélgessünk? ő mondd valamit én nem fogom megérteni..:/ szerintem az ilyen kapcsolat előnye hogy nincs veszekedés :DD
2011. máj. 15. 15:33
 4/12 anonim ***** válasza:

nincs jövőtök

amúgy hogy találtatok egymásra így?

2011. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Angolul tudtok mindketten, nem?
2011. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
simán el lehet beszélgetni úgy is, csak egy kicsit lassabban megy majd az elején, aztán egyre jobb lesz és megtanultok mind a ketten! szerintem a nyelvtanulásnak ez az egyik legjobb módja, szóval hajrá. amúgy ismerek egy ilyen párt, azóta együtt élnek :)
2011. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
angolul csak én tudok, ő nem... Elejébe nem tudom, hogy fog menni :S
2011. máj. 15. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

angolul vagy németül beszéltek maximum....vagy beszereztek egy elektronikus szótárat max.....


ha mindketten akarjátok akkor ez nem lehet akadály, akinek meg már ennyi is akadály az sztem totál hülye

2011. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
emiatt nehogy feladd, érezéttek jól magatokat, tök izgi lehet
2011. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm is szerb fiúval jár, sőt rengeteg ismerősöm:) és semmi gond nincs a kapcsolatukban, szerintem még jól is elsülhet.:) mondjuk megtanuljátok egymás anyanyelvét?:P semmiképp sem hátrány:)
2011. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!