Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hagyjam,...

Mit kellene tennem? Hagyjam, ahogy van, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy két éves barátságról van szó. A férjemmel megismertünk egy párt, az életünk részévé váltak. Egyetlen egy probléma van velük, hogy mindig beleszólnak mindenbe és nem kicsit. Hiába próbáltam mondani, hogy nem vagyok kíváncsi a véleményükre, ők csak "őszinték" akarnak lenni. Tegnap megharagudtam kicsit a férjem húgára, mindig is szívesen adtunk Neki, már ott tartunk, hogy követel és nem kis dolgokat. A férjem persze egyből nézi a neten, hogy mi az, amit a gyerek akar. Nem mindent vesz meg neki, de kiakadtam, hogy nem is tudtam róla, hogy megemlített még egy ajándékot a kislány. Elmeséltem ezt a barátnőmnek, aki másképp látta a dolgokat. Azt írta, hogy szerinte nincs igazam és mindent meg kell adni a gyereknek, mert a férjem kishúga és a szülei nem adnak meg neki semmit, egyébként a párom többet keres nálam és igazából nekem nincs is ebbe beleszólásom. Többször mondtam, hogy én nem így látom. A végén csak nem hagyta, akkor is folytatta, annyit írtam, hogy már kicsit erősnek tartom a véleményeit és besértődött, lelépett. Másnap reggel megnéztem a férjem telefonját, a barátnőm párja beszélt vele, hogy én csak minijob-ban dolgozom, miért nem tudok részmunka időt vállalni, nem is akarok, múltkor is felhozták nekem és nem mondtam rá semmit, majd a férjem dolgozik egész nap és majd lesz valahogy. Ki mennyit tesz a kasszába, az a nem mindegy! Ezt így írta! Hangot szeretnének ennek adni is de tudják, hogy kiakadnék. Most őszintén.... ki az, aki ezen nem akadna ki?

Van hogy hetente egy-két napon nem főzöm. Ezen is felháborodott, írta a férjemnek, hogy azt hitte besz*rik, mikor meghallotta, hogy mondtam a páromnak, süssön magának tojást, mellesleg ez pénteki napon volt, mikor mind a ketten délbe értünk haza.

A férjem mindvégig írta, hogy neki ez így teljesen megfelel, mindig megbeszéljük, hogy s mint legyen a pénz sorsa, de hagyják ezt az egészet, bonyolult és nem értik meg, de a "barátunk" nyomta tovább a szöveget, mindezt úgy, hogy a párja egész nap dolgozik, ő otthon henyél, reggel eljár újságozni és kész. Amit keresnek, a 90%-át a pasi költi el, takarítani, mosni nem igazán szeret.

Sajnos nagyon nehéz rálátni erre az egészre így, hogy csak egy töredékét mondtam el abból, ahogy viselkednek és amiket leművelnek, annyi, hogy mindig ezt csinálják és egyre durvábban.

Most próbáltam írni, hogy ezt fejezzék be, semmi közük a magánéletünkhöz. Annyit írtak rá, hogy persze, mindig ők a sz*rok, mi mindent jól látunk, úgy van, ahogy én látom, különben is én avattam bele ebbe a dologba a férjem húgával kapcsolatban. Erre már nem írtam semmit.

Mit tegyek? Hagyjam az egészet? Vagy próbáljam meg valahogy megoldani? Amúgy nagyon szeretjük őket, de ez a viselkedés kikészít. Elegem van, hogy ők jobban tudják, hogy mi a jó nekünk.



2018. júl. 22. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne avasd be olyanba, amibe nem akarod, hogy beleszóljon.
2018. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van! Én vagyok a hülye, mert elfelejtem, amit művel. Olyan jó lenne vele megosztani a dolgaimat. Mikor minden jól megy, el is felejtem, hogy néha elmegy az esze, elmondom neki és koppanok.

Csak ez, hogy már mindent irányítani akarnak, kicsit már soknak tartom.

2018. júl. 22. 17:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez a tojás, meg főzés sem abból jött, hogy én elmondtam nekik bármit is.
2018. júl. 22. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sose voltak barátok...
2018. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Néha én is ezt érzem!
2018. júl. 22. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hát véleménye lehet az embernek.még igaza is,de ha valakit nem érdekel nem kell erőltetni.ennél sokkal durvább dolgok vannak.

én 40 ffi vok.és kb összes haverom családtagom egy semmirekellő szó szerint.soha nem takarítanak,csak tvznek fbznek egész nap.összes pénzüket elszórják szemétre ami amúgyis kevés fizetés.egész életükbe csórók voltak.soha nem raktak félre.és ilyen a fél világ.nektek igen szerencsétek van.de ha valaki túllő a célon,meg kell érteni a kapcsolatok változnak.nem örökké tartanak.lépj tovább nélkülük.

2018. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Amiről nem érdekel más véleménye, azt miért kell nekik elpofázni?
2018. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

A pasasnak kisebbsegi erzese van mert nem csaladfenntartó es fél attól hogy a felesege rajön hogy nem ferfi

Szerintem ez nem baratsag

Abba kell hagyni

2018. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még a legkelekótyább barátnőm sem pofázik bele ilyen dolgokba.
2018. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hagyjátok abba. Ezek az emberek csak az energiátokat szívják.
2018. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!