Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Több férfival/sráccal feküdtem...

Több férfival/sráccal feküdtem le, mint az anyám és ezen teljesen kiborult. Hagyjam, vagy beszéljek vele arról, hogy az élet nem éppen olyan, ahogy ő gondolja?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk arról, hogy anya egyik barátnője tavasszal megy ötödjére férjhez és megkérdezte, hogy én hány fiúval voltam együtt (kettőről tudott) és mondtam, hogy hát ha áprilistól számoljuk, akkor 14 volt összesen. És ezen teljesen meglepődött, hogy neki ennyi férfi barátja sincsen, nemhogy ennyi emberrel lett volna együtt... Viszont anya az egy álomvilágban él.

14 évesen összejött apával, 19 évesen terhes lett velem és ők együtt vannak évtizedek óta. Neki sosem voltak párkapcsolati gondjai, nem vágták át/használták ki. Neki csak apa volt...

Én itt vagyok 18 évesen, sosem volt igazi, rózsaszínfelhős kapcsolatom. Sőt, februárig nem is volt közöm fiúhoz. Nem akarom megbántani anyát, de azért elég nagy szerencséje van apával és fogalma sincs arról, hogy felnőttként milyen kapcsolatba kezdeni.


2016. nov. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
92%
Mert te aztán tudod, hogy mi az élet 18 éves gyerek fejjel.
2016. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 A kérdező kommentje:
Azért annál kicsit bonyolultabb, hogy 14 évesen megtalálom életem szerelmét és megoldódott a további életem.
2016. nov. 26. 12:30
 3/118 anonim ***** válasza:
90%

"és fogalma sincs arról, hogy felnőttként milyen kapcsolatba kezdeni."


Neked van? :)


"hát ha áprilistól számoljuk, akkor 14 volt összesen".

No comment.

2016. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
90%

Csak ezért, hogy végre legyen egy, nem érdeme belemenni kapcsolatba.

Ha szerelmes vagy, az más, de akkor sem kell azonnal beleugrani az ágyába. Járjatok, beszélgessetek, mozi, szórakozóhely (NEM drogdiszkó), aztán ha úgy érzed, ő az igazi, lehet szó pettingről, vagy többről is. De ha ezt nem akarja, csak rögtön az ágyba, az hagy menjen. Az csak szórakozni akar, kirázni a zacskóját, mint anya mondta. Ennek a típusnak nem te vagy a fontos.

2016. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 A kérdező kommentje:

Jaj de megragadt az az egy mondat...


Nem ők használtak ki, hanem én őket.

2016. nov. 26. 12:33
 6/118 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen 14 különböző sráccal feküdtél le.... Én nem csodálom hogy anyukád kiakadt. Mások 70 év alatt nem "falnak fel" ennyi pasit. 18 éves vagy.... Ha csak azzal számolok hogy mondjuk 14 évesen vesztetted el... 4 év alatt 14 pasi. Tegyük fel hogy mindegyiknél vártál 2 hónapot hogy lefeküdjetek akkor az 28 hónap tehát 2 év alatt azedtél ennyit össze... Nem lehetett valsmi hosszútávú kapcsolat egyik sem... Tudod ha valami nem müködik nem eldobni hanem megjavítani kell.... Nem tudom ha az én lányom csinálna majd ilyet biztosan tutira kiakadnék én is....
2016. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 A kérdező kommentje:

18 évesen veszítettem el.

Nem igazán akartam velük várni bármire.

2016. nov. 26. 12:36
 8/118 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok! Nem az a konkrét baja, érettkém, hogy több fszt fogtál mint kilincset.

Majd ha felnősz rájössz mi a gond ezzel.

2016. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
94%
Csak idén 14 pasival dugtál. Nem is csodálom, hogy nem találsz párt. Ilyen lányt bottal nem piszkálnék meg. Igaza van anyudnak, hogy ledöbbent. Én is szégyenkeznék a helyében.
2016. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 Andi80018 ***** válasza:
88%

14 palival volt szexuális együttléted ennyi idősen? :-) Gratulálok. Gondolom anyád is el volt ragadtatva. Miért nem mész ki Svájcba prostinak, legalább pénzt is keresnél.

Hol van te még a felnőttségtől? Aki ennyi pasival kefélt szinte gyerekként, annak köze nincsen hozzá, de egyébként sem 18 évesen.

2016. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!